Avslutad | Pant – Tisdag 17 maj 2022
Klubbad för
Vas, Kostaboda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad 89251, höjd: 17cm
Vas, Kostaboda från serien Volcano, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad 48137, höjd: 15cm, bredd 14cm, liten vit fläck på sidan
LISA LARSON, figurin, "Buffel", ur serien "Jura", glaserat stengods, längd 17cm, höjd 15cm
Lampetter 3st Skulltuna, mässing, längd 48cm, ett droppskydd saknas, repiga/bruksslitage
Seiko automatic armbandsur med datum modell:7005-7011 snr:9D1051 med flexarmband, repigt plexiglas Ø30mm, storlek på armband 16-22cm