861 - 880 av 944
1...434445...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 maj 2022

Klubbad för

Armring silver 20,4g Ø67mm bredd: 4mm 1964

350 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K brv 5,1g skev med sten

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti silver S830 brv 549,2g med emalj

Utrop: 3 600 kr

Ljushållare S830 brv 153,3g höjd: ca 8cm fylld botten

300 kr

Utrop: 350 kr

Vas, Kostaboda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad 89251, höjd: 17cm

550 kr

Utrop: 275 kr

Vas, Kostaboda från serien Volcano, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad 48137, höjd: 15cm, bredd 14cm, liten vit fläck på sidan

375 kr

Utrop: 300 kr

LISA LARSON, figurin, "Buffel", ur serien "Jura", glaserat stengods, längd 17cm, höjd 15cm

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Figurin, Lisa Larsson "Bulldog", glaserat stengods, längd 16 cm, höjd 14cm

650 kr

Utrop: 700 kr

Figurin svart katt Lisa Larson Studio Gustavsberg, höjd: 21 cm

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Lampetter 3st Skulltuna, mässing, längd 48cm, ett droppskydd saknas, repiga/bruksslitage

400 kr

Utrop: 475 kr

Parti S830 243,7g

Utrop: 1 500 kr

Bordsgafflar 12st S830 566,3g längd:178mm, modell Birgitta

3 100 kr

Utrop: 3 700 kr

Matsilver 8st matskedar modell Birgitta S830 450,9g längd: 202mm

Utrop: 3 000 kr

Matsilver 6st bordsgafflar modell Fransk Lilja S830 269,5g längd: 186mm

Utrop: 1 800 kr

Kaktång S800 57,7g 170mm, med dekor av rosor. Gewe Guld & Silver Ab, Malmö, 1955

Utrop: 250 kr

Massagepistol modell: 53000-001 00 med tillbehör och laddare

450 kr

Utrop: 200 kr

Högtalare JBL Link10 vit, saknar laddare

250 kr

Utrop: 300 kr

Seiko automatic armbandsur med datum modell:7005-7011 snr:9D1051 med flexarmband, repigt plexiglas Ø30mm, storlek på armband 16-22cm

Utrop: 500 kr

Skål S925 351,9g höjd: 8cm längd: 20,2cm bredd:13,8cm design Vera Ferngren

Utrop: 2 600 kr

Klockor Festina

Festina Retrograde armbandsur chronograph datum, Ø44mm med läderarmband bruksslitage

400 kr

Utrop: 600 kr