Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2022
SOLGLASÖGON, PRADA, 04T, 55 23, 2AU-3DO, melerade bågar, bruna glas, etui, originalkartong.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, pumps, rosa mocka, stl 37½, klack 11 cm, skopåse, bruksslitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, svart skinn, guldfärgat spänne, GG, längd 95 cm, bredd 4 cm, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, grått saffiano läder, silverfärgade beslag, 33x26x15 cm, fläckar.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MICHAEL KORS, grått saffiano läder, silverfärgade beslag, 16x10 cm, kort, mynt, sedel, fläckar,
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z026U, JO140, guldfärgade bågar, bruna glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, 188S, B5, 143, 115, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, 163S, 731, 69 13, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, CARTIER, 01155, 61 15, svarta bågar, svarta glas, nagg på glas, etui.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, silverfärgade spänne, längd 80 cm, justerbar, bredd 2 cm.