681 - 700 av 819
1...343536...41 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 april 2022

Klubbad för

Hänge 18K 1,8g höjd: 21mm

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K brv 12,9g defekt, innehåller stenar och gravyr

Utrop: 5 600 kr

Armband S925 1,3g längd: 17,5cm bredd: 2mm med springlås

Utrop: 50 kr

Collier S925 14,4g längd: 43,5cm bredd: 7mm

Utrop: 350 kr

Kedja 18K 3,2g längd: 42cm bredd: 2mm med springlås med karbinlås

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K tvåfärgat 1,2g höjd: 13mm med små diamanter

Utrop: 850 kr

Kedja 18K 9,5g längd: 43,5cm bredd: 6mm ihålig, med karbinlås

Utrop: 4 600 kr

Damur Lanco Jso 18K, manuell, armband 18K längd: 17cm brv 22,2g

6 700 kr

Utrop: 8 100 kr

Örhängen ett par 14K brv 2,5g med stenar

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 7,6g defekt

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 2,2g Ø18¾

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K brv 2,8g defekt, innehåller pärla och stenar

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 4,5g Ø22¾ graverad

Utrop: 2 100 kr

Klocklänk till fickur 14K 35,7g längd: 27cm bredd: 9mm

10 200 kr

Utrop: 12 200 kr

Armband X-länk 18K 12,5g längd: 19cm bredd: 5mm med 3 berlocker, 1 graverad, med kistlås

Utrop: 6 000 kr

Fat S830 788,7g Ø33cm stämplad GAB Y8

Utrop: 5 200 kr

Skedar 6st S830 173,2 g förgyllda

Utrop: 1 200 kr

Skedar 4st S830 48,8g

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 12st S830 150,8g modell: Rosenholm

Utrop: 1 000 kr

Gaffel S830 47,4g

Utrop: 300 kr