Hänge 18K 1,8g höjd: 21mm
Utrop: 1 100 kr
Parti guld 18K brv 12,9g defekt, innehåller stenar och gravyr
Utrop: 5 600 kr
Armband S925 1,3g längd: 17,5cm bredd: 2mm med springlås
Utrop: 50 kr
Collier S925 14,4g längd: 43,5cm bredd: 7mm
Utrop: 350 kr
Kedja 18K 3,2g längd: 42cm bredd: 2mm med springlås med karbinlås
Utrop: 1 600 kr
Hänge 18K tvåfärgat 1,2g höjd: 13mm med små diamanter
Utrop: 850 kr
Kedja 18K 9,5g längd: 43,5cm bredd: 6mm ihålig, med karbinlås
Utrop: 4 600 kr
Damur Lanco Jso 18K, manuell, armband 18K längd: 17cm brv 22,2g
Utrop: 8 100 kr
Örhängen ett par 14K brv 2,5g med stenar
Utrop: 750 kr
Parti guld 18K 7,6g defekt
Utrop: 3 600 kr
Ring 18K 2,2g Ø18¾
Utrop: 1 400 kr
Parti guld 18K brv 2,8g defekt, innehåller pärla och stenar
Ring 18K 4,5g Ø22¾ graverad
Utrop: 2 100 kr
Klocklänk till fickur 14K 35,7g längd: 27cm bredd: 9mm
Utrop: 12 200 kr
Armband X-länk 18K 12,5g längd: 19cm bredd: 5mm med 3 berlocker, 1 graverad, med kistlås
Utrop: 6 000 kr
Fat S830 788,7g Ø33cm stämplad GAB Y8
Utrop: 5 200 kr
Skedar 6st S830 173,2 g förgyllda
Utrop: 1 200 kr
Skedar 4st S830 48,8g
Utrop: 300 kr
Kaffeskedar 12st S830 150,8g modell: Rosenholm
Utrop: 1 000 kr
Gaffel S830 47,4g
Tisdag 26 apr 2022