561 - 580 av 819
1...282930...41 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 april 2022

Klubbad för

Glas 4st 30cl, Kosta Boda, design: Ulrica Hydman-Vallien, modell: Mind, höjd: 11,5cm bredd: 9,5cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Muggar 4st, Höganäs, design: A-B Haglund, höjd: 10cm, litet nagg på en mugg

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S830 134,2g, graverat

Utrop: 900 kr

Kaffeskedar 10st, S830 102,2g 115mm, modell: Carmen

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar 11st, S830 141,5g 107mm, modell: Lappsked

Utrop: 1 000 kr

Parti silver S925 70,7g, graverat

Utrop: 550 kr

Armring S925 23,9g design: Alton, Ø6,2cm, med sten, skev

375 kr

Utrop: 200 kr

Armband S830 12,4g längd: 18,5cm bredd: 5mm, med stenar

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 8,0g, defekt

Utrop: 75 kr

Koltkniv 15,5cm design: Stig "Kolstickan" Lindberg, Jokkmokk, signerad: ics, med informationsblad.Ej visning

600 kr

Utrop: 750 kr

Elektronik Musik

Högtalare 2st, Totem Kin Play Mini, Snr: KPMW1718 + KPMW1719, med strömkabel, optisk kabel, fjärrkontroll, instruktionsmanual. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Enstensring 18K 0,9g Ø18, med diamant 0,03ct, skev

375 kr

Utrop: 425 kr

Armband 18K 9,6g längd: 19cm bredd: 5mm

Utrop: 4 800 kr

Ring 14K 3,0g Ø17½, med sten

600 kr

Utrop: 750 kr

Hänge 14K hund 8,2g, höjd: 22mm bredd: 30mm

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K trumma 1,9g, höjd: 26mm bredd: 22mm

Utrop: 1 400 kr

Ring S925 27,9g Ø21 design: Efva Attling, modell: Black star signet, med svarta diamanter totalt 0,09ct

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K kors 0,7g, höjd: 2,7g bredd:16mm, skadat

Utrop: 300 kr

Ring 18K 3,6g Ø16¼, med repig sten, skev

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,8g, med sten, defekt

950 kr

Utrop: 1 200 kr