Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2022
Salt- & pepparkar, David Andersen - Norge, kristall med lock av emaljerat sterlingsilver S925, höjd: 4,5cm, stämplar, viss patina
Askfat, Beck & Jung - Bäckström & Ljungberg, "Ultima 15", två delar, aluminium, 15cm x 15cm, tillverkade i Danmark för Diverse ting Malmö
Spegel Ystad Tenn, Oscar Antonsson, höjd: 62cm bredd: 26cm med ram, åldersskador, ej visning.
Knivsett Thermo Plus, 9 delar, Salmon-/Ham Slicer, Carving Fork, Carving Knife, Santoku Knife, Bread Knife, Meat Cleaver, Cheese Knife, Water Melon Knife, Sharpener, inplastade i väska. Ej på visning.
Passfodral Louis Vuitton, taiga Noir, läder, höjd: 14,7cm bredd: 9,5cm, med monogram M.B., med dustbag i kartong
Xbox One 500GB, modell: 1540, snr: 084984242748, med 1 Handkontroll, 6 spel (PES2016, Grand Theft Auto Five, Call of Duty Black Ops III, Fifa 16, Fifa 17, Fifa 20), strömsladd
Spel 5st Xbox 360, Saints Row, Saints Row 2, The Bourne Conspiracy, Virtua Fighter 5, Grand Theft Auto IV
Handväska Mulberry Medium Lily Grain Veg Tanned K195 Oxblood, läder, 20Cmx28cmx9cm, i dustbag