661 - 680 av 1 671
1...333435...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2022

Klubbad för

Ring vitguld med diamanter 5xca0,02ct 18K 4,5g Ø18¾

Utrop: 3 200 kr

Ring med diamant 23K 5,4g, graverad och skev

3 400 kr

Utrop: 3 200 kr

Ring Wiwen Nilsson med bergskristall 18K 7,5g Ø17¾, stämplad O9 (1964)

33 500 kr

Utrop: 7 200 kr

Ring Wiwen Nilsson med guld sten små nagg 18K 19,1g Ø17¾, stämplad R9 (1967)

18 400 kr

Utrop: 9 600 kr

Ring vitguld med diamanter 7xca0,01ct 18K 3,8g Ø16½

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K 108,6g, skadat

42 000 kr

Utrop: 50 000 kr

Parti guld 18K 90,8g, skadat och graverat

Utrop: 43 000 kr

Parti guld med stenar och diamanter 18K 178,1g, skadat och graverat

68 000 kr

Utrop: 82 000 kr

Parti guld med stenar, pärla, camé, klocka och små diamanter 18K 200,4g, skadat och graverat

Utrop: 69 000 kr

Kedja 18K 3,3g längd: 40cm bredd: 2mm

Utrop: 2 100 kr

Ring Pansar 18K 7,9g Ø20½

Utrop: 5 600 kr

Parti guld med sten och silverdetaljer 18K 11,2g, skadat och graverat

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Ring 14K 3,5g Ø18

Utrop: 1 400 kr

Myntliknande föremål Svenska Dagbladets Bragdmedaljörer, Ingemar Stenmark 1975 1978, S925 25g Ø3,8cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Myntliknande föremål Svenska Dagbladets Bragdmedaljörer Stefan Edberg 1990, S925 25,3g Ø3,8cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Myntliknande föremål Svenska Dagbladets Bragdmedaljörer Nils Karlsson 1944, S925 25,4g Ø3,8cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Myntliknande föremål Svenska Dagbladets Bragdmedaljörer Stefan Holm 2004, S925 25,4g Ø3,8cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Myntliknande föremål Europa Belgique, S999 18,1g Ø4cm

Utrop: 150 kr

Myntliknande föremål Europa Cita Del Vaticano, S999 18,1g Ø4cm

Utrop: 150 kr

Hänge med sten 18K 0,8g höjd: 1,8cm

Utrop: 550 kr