Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2022
Porslin, 2st Tallrikar 27cm, 2st Djuptallrikar 22cm, 2st Assietter 21cm, Fyrklövern, Disney, design: Stefan Lindahl
Champion Virtue, herrur, stål, 47mm, quartz, kronograf, datum, mineralglas, refnr: C1145, stållänk
Xbox one s 1TB modell: 1681, snr: 021696403816, med 1 handkontroll, hdmi-kabel samt strömkabel
Golvlampa. tvåarmad, mässingsfärgad, höjd: 143cm, bucklor på fot, fläckar på skärmar, visas och hämtas hos Sefina Gävle
Skärm, Philips Brilliance 346B1C/00 34", välvd bildskärm , snr: AU02021013935, med strömkabel, visas och hämtas hos Sefina Gävle
Irish coffe-glas 6st, Iittala, design: Timo Sarpaneva, modell: Tsaikka, höjd: 8cm, i kartong
Visa varaGlas Övrigt
Highballglas 7st, Iittala, design: Tapio Wirkkala, modell: Niva, höjd: 14cm
Visa varaGlas Övrigt
Snapsglas 3st, Iittala, design: Tapio Wirkkala, modell: Ultima Thule, höjd: 6,4cm
Visa varaGlas Övrigt
Glas 5st, Iittala, design: Tapio Wirkkala, modell: Ultima Thule, höjd: 7,5cm
Visa varaGlas Övrigt
Skål, Iittala, design: Tapio Wirkkala, modell: Ultima Thule, diamater: 18,5cm, i orginalkartong
Visa varaGlas Övrigt
Skålar 4st, Iittala, design: Tapio Wirkkala, modell: Ultima Thule, diamter: 10,5cm, i orginalkartong
Visa varaGlas Övrigt
Visa varaGlas Övrigt
Bokstöd, glas, Kosta Boda, signerad Bertil Vallien 7091009, höjd: 14,5cm