Avslutad | Pant – Tisdag 22 februari 2022
Spelkonsol Sony PS4 modell:CUH-2216A med en handkontroll , strömsladd och HDMI kabel
Mixerbord Phonic AM6GE 6 kanaler med laddare och manualer . Fint skick i originalkartong
Spelskärm AOC välvd bildstorlek 31.5 tum modell:C32G1 med kablage . Skyddsplast kvar på skärmen . Ej med på visning.
Champagnekyl Maggia oval B: 35,5 x L: 37,5 x H: 22 cm färg rostfritt stål / mässing material: Nickel finish fläckig
Vas / bägare Silver 93,8g höjd:14cm stämplad A.Andersson, kattfot och årsstämpel D8 = år 1930 lite bucklig på kanten
Kedja 21K brv 15,2g 41cm med integrerat hänge längd 6,5cm med stenar varav en sten saknas