Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 219

Varunr: 1 842 620

Smycken

Hänge

HÄNGE, 18K vitguld, kuddslipad akvamarin ca 20,00 ct, 36 äldre briljantslipade diamanter ca 0,75 ctv, ca TW-W/VS-SI, höjd 30 mm, vikt 9,5 g, akvamarinen med nagg, enstaka diamanter med skador och nagg, skruvmejsel och låsögla medföljer, etui från C. F. Carlman.

26 000 kr

Klubbad till budgivare: 91608

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.