Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 67

Varunr: 1 835 781

Smycken

Ring

RING, 18K vitguld, smaragdslipad akvamarin ca 15,00 ct, Guldsmedsfirma Widar Karlsson, Göteborg 1950, stl 16,5 mm, vikt 7,6 g, gravyr, akvamarin har små skador och nagg.

15 400 kr

Klubbad till budgivare: 160942

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.