261 - 280 av 289
1...131415 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 17 februari 2022

Klubbad för

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Alma BB, Ltd Vernis, avtagbar axelrem, 24x18x12 cm, dustbag, repor på baksida, slitage vid fästen av handtag, några fläckar på foder. Good condition.

Utrop: 8 000 kr

GLASÖGONSNÖRE, CHLOÉ, brunt, läder, flätat, guldfärgade fästen, längd 56 cm, smyckespåse.

325 kr

Utrop: 300 kr

SOLGLASÖGON, BOTTEGA, BV183/S, 807, 59 16, bruna glas, svarta bågar, repiga, putsduk, påse, etui.

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

HERMÈS, SCARF, Voiles de Lumiere, Joachim Metz, 100% siden, 90x90 cm, beige, vit, guld, mindre fläckar. Very good condition.

Utrop: 1 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, PASSCOVER, GOYARD, Grenelle, gul canvas, 14x9 cm, clotch, originalask.

3 800 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, PRADA,100 % färgat fårskinn, 100% färgad minkpäls, 100% färgat krokodilskinn, guld, brun, 32x30 cm.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, CHRISTIAN DIOR, brunt nylon, teleskophandtag, bruksslitage.

450 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Jackor

JACKA, MONCLER, Doudoune Legere, svart nylon, dun, stl 4, dragkedja.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, CHANEL, svart skinn, knappar med pärlor, stl 39, klack 6 cm.

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, CHANEL, Tweed, grå filt, snörning, stl 39.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Plånböcker

KORTHÅLLARE, MIU MIU, rosa plisserat skinn, 11x7 cm, originalask, slitage.

200 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, PRADA, svart nylon, 22x14x20 cm.

800 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF. HERMÈS, Sur un Tapis Volant, Annie Faivre, 100% siden, 90x90 cm, plisserad, röd, orange, stark doft.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, grönt tyg, präglat läder, nile, 45x40x15 cm, bruksslitage.

850 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, svart lackskinn, stl 38, klack 12 cm, platå 2 cm.

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, JIMMY CHOO, mörkblått ormskinn, stl 37½, klack 8 cm.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, zip-wallet, rosa quiltat skinn, guldfärgade beslag, 15x8 cm, hologrammärkt 22825410, cert, mynt, kort sedel, dustbag, slitage.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, DIOR, rött skinn, stl 37½, klack 10 cm, kartong.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Kläder Jackor

KAPPA, NIGEL PRESTON & KNIGHT, svart mocka, lammskinn med pälsfoder foder, krage i orange, brun päls, stl M, ca 36.

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄRER, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 19x15x5 cm, fläckar på insidan.

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr