Avslutad | Fashionabla – Torsdag 17 februari 2022
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Alma BB, Ltd Vernis, avtagbar axelrem, 24x18x12 cm, dustbag, repor på baksida, slitage vid fästen av handtag, några fläckar på foder. Good condition.
GLASÖGONSNÖRE, CHLOÉ, brunt, läder, flätat, guldfärgade fästen, längd 56 cm, smyckespåse.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA, BV183/S, 807, 59 16, bruna glas, svarta bågar, repiga, putsduk, påse, etui.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Voiles de Lumiere, Joachim Metz, 100% siden, 90x90 cm, beige, vit, guld, mindre fläckar. Very good condition.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, PASSCOVER, GOYARD, Grenelle, gul canvas, 14x9 cm, clotch, originalask.
VÄSKA, PRADA,100 % färgat fårskinn, 100% färgad minkpäls, 100% färgat krokodilskinn, guld, brun, 32x30 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF. HERMÈS, Sur un Tapis Volant, Annie Faivre, 100% siden, 90x90 cm, plisserad, röd, orange, stark doft.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, grönt tyg, präglat läder, nile, 45x40x15 cm, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHANEL, zip-wallet, rosa quiltat skinn, guldfärgade beslag, 15x8 cm, hologrammärkt 22825410, cert, mynt, kort sedel, dustbag, slitage.
Kläder Jackor
KAPPA, NIGEL PRESTON & KNIGHT, svart mocka, lammskinn med pälsfoder foder, krage i orange, brun päls, stl M, ca 36.