Avslutad | Pant – Tisdag 25 januari 2022
Elektronik Musik
Bluetoothhögtalare, JBL Extreme 3, Snr: APIJBLXTREME3N, med bärrem samt laddsladd (ej original)
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S10, 128GB, Modellnr: SM-G9973F, Snr: RF8M30QFD5X, IMEI: 351910109585708, med hörlurar och laddare (trasig), i kartong
Hörlurar, Sony Around-Ear, Modellnr: WH-1000XM3, defekta, trasig storlekeksreglering, med laddsladd
Musikinstrument Övrigt
Ljudkort, Roland Studio Capture UA-1610, Snr: Z3D3283, 16x10 audio interface analog 16x8 digital 2x2, Usb 2,0, 24 Bit 192kHz, med kablage
Spelkonsol Playstation 4, PS4, Modellnr: CUH-1116A, 500GB, Snr:02-27452252-3105294, med handkontroll och kablage
Playstation 4 spel, 3st, inFamous Second Son, The Last of Us Remastered, Uncharted 4: A Thief´s End
Playstation 4 spel, 4st, The Witcher 3: Wild Hunt, Blood Bowl II, Mount & Blade Warband, Shadow of Mordor
Playstation 4 spel, 3st, Batman Arkham Knight, Spider-Man, Shadow of the Tomb Raider
Playstation 4 spel, 4st, Battlefield 4, Call of Duty Black Ops III, Call of Duty Modern Warfare Remastered, Call of Duty Black Ops 4
Playstation 4 spel, 3st, Dying Light The Following Enhanced Edition, Assassin´s Creed Chronicles, Assassin's Creed Origins Deluxe Edition
Väska, Christian Dior, Oblique monogram, 32x15x19cm, marinblå, läderdetaljer, vintage
Axelremsväska, Christian Dior, Oblique monogram, 28x19x5,5cm, axelrem 75cm, marinblå, läderdetaljer, vintage, trasig dragkedjeögla
Kuvertväska, Christian Dior, Oblique monogram, 22x14x3,5cm, vinröd, läderdetaljer, vintage, kedja i gulmetall 76cm
Vaser, 2st, Jingfa, Kina, cloisonné, dekor av blomster, 1900-tal, höjd: 18cm, träsocklar medföljer samt originalbox
Spelkonsol, Xbox One, Modellnr: 1540, 1TB, Snr: 246906144248, med handkontroll och strömkabel, bruksskick