1801 - 1820 av 1 820
1...899091 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 januari 2022

Klubbad för

Parti guld 18K 9,8g gravyr

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

Collier Brons, Kalevala Koru, brons, 61cm

Utrop: 125 kr

Armband S830 30,3g 19,5cm bredd: ca18mm med stenar, lagad säkerhetskedja

750 kr

Utrop: 75 kr

Skedar 12st S830 137,8g 111mm

Utrop: 900 kr

Skedar 7st S830 95,2g

Utrop: 600 kr

Parti silver S830 138,3g udda, graverat

Utrop: 900 kr

Omega, Seamaster, stål Ø28mm, quartz, ref:2382.80.00 Sn:55372906 safirglas (nagg), missfärgad urtavla, skador på visare, repor på boett och armband, cert-97, manual, box & kartong (slitna/skadade)

6 700 kr

Utrop: 6 000 kr

Accessoarer Övrigt

Rayban solglasögon RB3549 029/11 61¤16, i fodral

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

Rayban solglasögon RB3457 029/13 59¤13, i fodral

Utrop: 550 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani herrur stål 45mm automat mineralglas ref: 4611 läderarmband, slitet.

650 kr

Utrop: 800 kr

Portfolio Star Wars, 20 st tryck av Ralph McQuarrie, bruksslitage på omslag, 35,5x27,5cm, från 1977

Utrop: 1 800 kr

Figurin Upsala-Ekeby, Katter, Ester Wallin, höjd: 13,8cm, nr 0113

250 kr

Utrop: 300 kr

Burk S830 139,1g, längd: 7,1cm, bredd: 5,8cm, höjd: 4,5cm, detaljer i oädel metall och stenar

2 600 kr

Utrop: 900 kr

Askkopp keramik Linköpings Porslinsfabrik Ø11cm, bruksslitage

25 kr

Utrop: 50 kr

Servis 36 delar Klassiska Rosor, Fyrklövern AB, 12 st kaffekoppar, 12 st kaffefat, 12 st assietter Ø ca17,4cm, komplett serie innehållandes alla 12 rosenmotiv

Utrop: 550 kr

Figurin Boxer Kingston Pottery Hull England, porslin, höjd: 32cm, nagg höger framtass, krackelerad

225 kr

Utrop: 250 kr

Objektiv Canon Zoom Lens EF 24-105mm 1:4, snr: 4268026, saknar linslock

4 000 kr

Utrop: 4 200 kr

Kamerahus Canon EOS5D Mark II, snr: 3331632779, saknar batteri, ej funktionstestad

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Kamerahus Canon EOS 7D Mark II, snr: 053021002393, med extra batterihållare, batterier ingår ej, ej funktionstestad

Utrop: 6 600 kr

Tavla, olja på duk, 79x39cm, inramat 83x40,5cm, signerad E Jönsson, hamnmotiv

Utrop: 375 kr