1241 - 1260 av 1 270
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021

Klubbad för

Hänge S925 brv:1,02g med stenar

Kedja S925 1,7g defekt

Partiguld 20K 8,1g defekt med gravyr och sten

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K Tvåfärgad 2,0g Ø17½ med diamanter 9xca0,005ct

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Partiguld 14K brv: 6,8g defekt med sten

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Kedja ärtlänk S925 39,6g 42cm bredd: 5mm

550 kr

Utrop: 700 kr

Partisilver S925 25,9g defekt

Utrop: 225 kr

Certina ODC One ref nr: 260.1110.42 snr: QKK-JA-16098 Ø39mm quartz (I behov av batteribyte) datum med stållänk med repor

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring S925 brv:1,6g Sif Jakobs Ø17¼

250 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv: 2,1g Ø19¼ med stenar

600 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv: 6,7g Ø18½ med stenar

250 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 brv: 8,3 defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Auriol ref nr: 2-LD5450-4 Ø30mm quartz med stållänk

25 kr

Utrop: 50 kr

Relic quartz ref nr: 251606 modell: ZR15533 stållänk mineralglas slitagebruk

225 kr

Utrop: 75 kr

Pärlcollier S835 brv:12,8g 61cm bredd: 3-7mm doserad med odlade saltvattenpärlor

Utrop: 300 kr

Figurin Nao flicka med katter 55,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, GDR, fågel, porslin, nr:11636 höjd:16,5cm

Utrop: 75 kr

Figurin, Guldkroken Hjo, fågel, höjd: 11cm

Utrop: 75 kr

Soppskål Gustavsberg, med lock, Ø22cm, defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Hund Beswick England nr: 1378-4 höjd: 21,5cm

Utrop: 50 kr