1141 - 1160 av 1 270
1...575859...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021

Klubbad för

Kaffesked 12st S800 121,5g längd:111mm, modell: Victoria

650 kr

Utrop: 800 kr

Kaffesked S830 10,8g, längd 115mm

Utrop: 75 kr

Hänge 18K 0,4g med gravyr

Utrop: 200 kr

Kedja Venezia S925 3,6g 38cm, bredd: 1mm

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 2,2g 35cm, bredd: 1mm

Utrop: 50 kr

Kedja Pansar S925 2,2g förgylld 40cm, bredd: 1mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 12st S830 195,3g 122mm, modell: Olga

Utrop: 1 400 kr

Kaffeskedar S830 157,7g 115mm, modell: Symfoni

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 12st S830 90,1g 113mm, modell: Blåklocka

Utrop: 600 kr

Svenska mynt 20st 2kr 1946-1957 S400 279,8g

600 kr

Utrop: 750 kr

Georg Jensen salt & pepparkar, sterlingsilver, modell 423, S925 30,9g höjd: 3,9cm

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Kaffeskedar 12st, Tårtspade 1st S830 171,2g med gravyr

Utrop: 1 200 kr

Kaffekvarn i Mässing, Turkisk, ca tidigt 1900 - tal

225 kr

Utrop: 100 kr

Georg Jensen Living ljuslyktor 2st modell: Cafu, rostfritt stål, nyskick i kartong

225 kr

Utrop: 250 kr

Orrefors Ljuslyktor 2st, design Berit Johansson, modell Nimbus Kotten

150 kr

Utrop: 200 kr

Askfat Wegdewood England Ø11,5cm

Utrop: 75 kr

Fat Wegdewood England 14,5-11,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Mockaskedar S800 108,6g 115mm "Rosen"

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 13st S830 325,8g 112mm, modell: Kungsholmen

Utrop: 2 200 kr

Figurin i brons. design Arvid Källström, signerad A.K-M " Dacke" Virserum A389, höjd 10cm

Utrop: 600 kr