1081 - 1100 av 1 270
1...545556...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021

Klubbad för

Kedja S925 19,2g 61,5cm, bredd: 3mm

400 kr

Utrop: 500 kr

Armring S925 23,4g defekt

Utrop: 200 kr

Armband S925 48,1g stämplad Peru, defekt säkerhetskedja

Utrop: 375 kr

Brosch S925 3,4g Kalevala Finland, med sten

325 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Citizen

Citizen, eco drive, sapphire armbandsur, quartz, datum, stål, refnr: E111-SO48982, snr: 700215, stål på stål länk, bruk slitage

Utrop: 425 kr

Armband X-länk 18K 17,0g 19,5cm, bredd: 10mm

Utrop: 8 300 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 15,7g 44cm, bredd: 4-7mm

Utrop: 7 600 kr

Parti guld 18K brv 11,0g defekt med sten och gravyr

Utrop: 4 100 kr

Klockor Candino

Candino armbandsur, 17 Jewls Incabloc manuell, datum, ref: 10673, flexiband. repigt plastglas

Utrop: 250 kr

Avenue Lyx, armbandsur, manuell. repigt glas,

Utrop: 125 kr

Certina, armbandsur, manuell, snr: 851300243, repigt plastglas

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 10,9g med gravyr

Utrop: 4 700 kr

Ring 20K 5,3g med gravyr

Utrop: 2 600 kr

Tissot armbandsur 18K brv 39,8g manuell, Ø14x14mm graverad boett

Utrop: 14 400 kr

Certina 18K brv 29,8g, manuell, Ø18mm, boettnr: 0810 397 941708, defekt länk

8 000 kr

Utrop: 6 900 kr

Ring 18K 1,8g med gavyr

650 kr

Utrop: 800 kr

Certina automatic, armbandsur, dag, datum, Ø34mm, repigt plexiglas, snr: 620258m, läderband

Utrop: 375 kr

Seiko, Saphire, armbandsur, dag, datum, quartz, Ø36mm, safirglas, stål på stål länk

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K brv 2,1g med sten defekt

Utrop: 800 kr

Ring 23K 7,8g med gravyr

Utrop: 4 400 kr