Avslutad | Pant – Tisdag 7 december 2021
Klubbad för
Klocklänk Ärtlänk 18K 15,7g längd: 27cm bredd: 8mm med karbinhake och springring, defekt små bucklor
Armband X-länk med stav 18K 17,3g längd: 19cm bredd: 6mm med berlocker, defekt små skador på vissa berlocker
Collier med integrerat häng 18K 6,0g längd: 41cm och 45cm bredd: kedja 1mm med röda stenar & 48 små diamanter åttakantslipade,