Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2021
Tavla akvarell/blad signerad Lena A Linderholm le grillon höjd:74,5 bredd 38,5cm med ram
Luftrenare 1st Lux Guardian Angel snr: S00240L nyskick i kartong. Ej med på visning.
Luftrenare 1st Lux Guardian Angel snr:S00693L nyskick i kartong. Ej med på visning.
Akustisk gitarr Dowina Puella D-s, 2019, med plektrum, fläckar bak på kroppen, spricka/repa på framsida kropp. I mjukt fodral
Gaming keyboard Apex steelseries modell 64145 snr: 6415332907451409006 med HDMI kabel
WD My cloud 2TB nätverkslagring för hemmet, snr WCC4N4HE87ZC med strömkabel. Gulnad i färgen
Elektronik Musik
Högtalare till dator Creative gigaworks T20 series II, snr: YFMF1610446R01205L, strömsladd och audio inputkabel saknas
Elbas Overland, stötskador på kropp, med gitarrkabel, axelrem och mjukt fodral
Accessoarer Övrigt
Ray-Ban solglasögon Polarized modell RB3550 029/9A 64-15-130 3P, smårepiga med fodral och putsduk