Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2021
Klockor Victorinox
Victorinox, herrur, stål, 43mm, quartz, datum, gummiarmband, referensnr: 241438, serienummer: 110302161, i box
Certina DS Action, herrur, stål, 43mm, automat, datum, stållänk, referensnr: CO13407A, serienummer: 11BCO657755, i box
Longines Conquest, herrur, stål, 41mm, quartz, datum, safirglas, stållänk, referensnr: L3.659.4, serienr: 36881909, i box, med extra länkbit och stift
Figurin Upsala-Ekeby, katt, Göran Andersson, höjd: 16cm, lagning vid svans, sprickor i putsen
Mobvoi TicWatch S2, 4GB, armband i silikon, serienr: 2AP42-WG12026, i kartong, med laddaree
iPhone 11 Pro max, 64GB, Space Grey, IMEI: 352862111688989, med strömsladd, skadad, bruksslitage, återställd
Samsung Galaxy XCover Pro, Android 11, 64GB, IMEI: 352032111224173, med laddare (ej original), återställd
Ulefone Armor 9, IP68, svart, 128 GB, IMEI: 3567033800633919, lösenkod 1111, med laddare
Blackview BV9800Pro, 128GB, 6GB RAM, Android 9, IMEI: 352613110113119, med laddare, återställd
Sony Xperia 1 J9110, grey, 128 GB, IMEI: 354985101469686, återställd, med laddare och audio-sladd, i kartong, bruksslitage