81 - 100 av 308
1...456...16 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 oktober 2021

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, ljusbrunt skinn, stl 40, klack 10cm, skopåse, kartong,

850 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, HUGO BOSS, pumps, svart skinn, stl 40, klack 8cm.

Utrop: 700 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Top Handle, svart flätat läder, 37x25x14 cm, dustbag.

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Full Flap 23, svart quiltat kalvskinn, guldfärgade detaljer, 23x13x6 cm, hologrammärkt 1178637, cert.

24 500 kr

Utrop: 26 000 kr

Kläder Jackor

SKINNJACKA, LARS WALLIN, för Jofama, svart skinn, silverfärgade dragkedjor, krage i imitationspäls, stl 38, liten spricka på fodret.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Kläder Jackor

SKINNJACKA, LARS WALLIN, for Jofama, svart skinn, guldfärgade nitar, mörklila krage i imitationspäls, stl 38.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Duffle 6, rött kalvskinn, guldfärgade beslag, 31x19x17 cm, nyckelhållare medföljer, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 4 400 kr

Kläder Skor

SKOR, MARC JACOBS, sneaker, svart, skinn, stl 36.

700 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, CHANEL, blått skinn, stl 39, klack 9cm,

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, ALEXANDER McQUEEN, mörkrött skinn, silverfärgade beslag, 17x14x4 cm.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, YSL, vintage, vävt tyg, rött läder, 24x17x3cm.

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, CARTIER, vintage, vinrött skinn, 20x22cm,

850 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, JIMMY CHOO, Charley, svarta bågar, tonade glas, etui.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Angus, 65 14, bruna bågar, bruna glas (lite repor) , etui.

Utrop: 800 kr

VÄSKA, GUCCI, Padlock Boston, champagne/guld nylon canvas, bruna läderdetaljer, 32x12x16 cm, dustbag.

Utrop: 4 100 kr

VÄSKA, PRADA, svart skinn, guldfärgade beslag samt nitar, 30x23x4cm, slitage på handtag,

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, St Jacques Shopping GM, Epi, svart läder, 26x30x17 cm.

3 200 kr

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, CHANEL, Logo Chain Flap, brun mocka, detaljer i kalvskinn, guldfärgade beslag, 20x15x6 cm, hologrammärkt 292253, bruksslitage.

Utrop: 15 000 kr

VÄSKA, FENDI, Spy Bag, brunt kalvskinn, 30x22x10 cm.

Utrop: 3 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac D'Epaule PM, Epi, rött läder, 27x30x14,5 cm.

Utrop: 4 800 kr