281 - 300 av 1 056
1...141516...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2021

Klubbad för

Serveringsgaffel 1st S800 73g 210mm Olga 1949

300 kr

Utrop: 375 kr

Uppläggningsgaffel 1st S800 58,8g 218mm 1930, graverad

Utrop: 300 kr

Sockertång 1st S830 16,5g 90mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Tårtspade 1st S830 55,4g 207mm, 1978

Utrop: 300 kr

Uppläggningssked 1st S830 41,2g 190mm, Mysljus Norge

Utrop: 250 kr

Matsked 1st S800 33,1g 185mm

Utrop: 125 kr

Kaffesked 1st S800 12g 138mm skev, snäckmodell

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofoner 2st AKG c519, 1st trådlös mottagare och sändare AKG SR40 single samt PT40pro, ID: E9MPT40PRO, och ström adapter, S/O:382425-35N00, påse medföljer till mikrofoner, 1st elkabel

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Epiphone Firebird Cardinal Red (Korea), Snr: I02050013 i mjukt fodral, några nagg på kanter

2 700 kr

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Singapore 21K 2,5g längd:46cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Figaro 21K 5,2g längd:49cm

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Halskedja Figaro 18K 7,8g längd:47cm

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Invicta Reserve Pro Diver Hydromax, quartz, stål, datum, safirglas, Ø52mm, modell: 16960, serienr: 112803.1278808, 1000m, länk 21cm, några små repor på glas, någon ytlig repa på länk och horn

Utrop: 850 kr

Parti guld 21K 6,4g defekt

Utrop: 3 100 kr

Halskedja Singapore 21K 1,3g längd:40,5cm

750 kr

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 14,6g defekt, graverat

Utrop: 6 100 kr

Hänge 18K 1,1g höjd: 2,5cm

Utrop: 500 kr

Hänge Kors 22K 0,7g

Utrop: 375 kr

Hänge 14K 0,7g defekt

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 1,5g höjd: 2,5cm

Utrop: 1 000 kr