Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2021
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Mikrofoner 2st AKG c519, 1st trådlös mottagare och sändare AKG SR40 single samt PT40pro, ID: E9MPT40PRO, och ström adapter, S/O:382425-35N00, påse medföljer till mikrofoner, 1st elkabel
Elgitarr Epiphone Firebird Cardinal Red (Korea), Snr: I02050013 i mjukt fodral, några nagg på kanter
Invicta Reserve Pro Diver Hydromax, quartz, stål, datum, safirglas, Ø52mm, modell: 16960, serienr: 112803.1278808, 1000m, länk 21cm, några små repor på glas, någon ytlig repa på länk och horn