1021 - 1024 av 1 024
1...505152 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 september 2021

Klubbad för

Marc by Marc Jacobs, Henry Skeleton, MBM3254, damur, 39mm, quartz, grått stål, batteribyte behövs

500 kr

Utrop: 225 kr

Prefecta, 18K, manuell, går ej, defekt och graverad boett

800 kr

Utrop: 850 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, herrur, stål/guld, automat, 36mm, datum, safirglas, Snr: X177200 (1991-92) Ref nr: 16233, med Jubilelänk stål/guld, viklås, små nagg på glaset, länk sliten

37 500 kr

Utrop: 43 000 kr

Akustisk gitarr, Fender Sonoran SCE Califonia Series svart med mick, stålsträngar, Snr CSA11000340, hårt fodral, lackskador

Utrop: 1 600 kr