Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2021
Klubbad för
Laptop Asus VivoBook Modell: E402N ntel Celeron CPU N3350 1.10GH.z 1.10 GHz, Snr. H9N0CV1B446383, 2GB, Windows 10, med strömsladd, bruksslitage
Macbook Air A1466, MacOS Catalina, 13'', 8GB ram, snr. C02RFAPQH3QD, Intel Graphics HD 6000, återställd med trasig laddare, bruksslitage
Elektronik Musik
Högtalare Marshall Amplification, med strömsladd, Bluetooth, snr 73400553R6474310057779 med sladd
Mobiltelefon iPhone 8 plus modell: MQ8L2QN/A 64GB snr. C36VR2K5JCM2 imei: 356775087431638 med laddare, repor och enstaka djupare repor i skärmen