1221 - 1236 av 1 236
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2021

Klubbad för

Ring 18K 1,2g Ø17¼, mönstrad, skev

Utrop: 550 kr

Kedja Venezia 18K 3,3g 40cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K 0,5g hjärta med sten

Utrop: 350 kr

Ring 18K 3,9g, graverad, defekt med sten

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par 14K 1,2g med stenar

350 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen ett par 14K 1,3g, defekta med stenar

Utrop: 400 kr

Örhängen ett par Michael Kors, gulmetall med stenar

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K 6,5g med gravyr

Parti guld 18K 6,6g, graverat

Utrop: 2 800 kr

Kedja Singapore 18K 1,3g defekt

Utrop: 550 kr

Klockor Gant

Gant Park Hill ref nr. W1084 Ø40mm, quartz, datum, läderband, bruksslitage

Utrop: 600 kr

Laptop Asus VivoBook Modell: E402N ntel Celeron CPU N3350 1.10GH.z 1.10 GHz, Snr. H9N0CV1B446383, 2GB, Windows 10, med strömsladd, bruksslitage

700 kr

Utrop: 600 kr

Macbook Air A1466, MacOS Catalina, 13'', 8GB ram, snr. C02RFAPQH3QD, Intel Graphics HD 6000, återställd med trasig laddare, bruksslitage

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Elektronik Musik

Högtalare Marshall Amplification, med strömsladd, Bluetooth, snr 73400553R6474310057779 med sladd

850 kr

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon iPhone 8 plus modell: MQ8L2QN/A 64GB snr. C36VR2K5JCM2 imei: 356775087431638 med laddare, repor och enstaka djupare repor i skärmen

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Systemkamera Canon EOS 1200D snr.083073030610, med Objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 III Ø58mm, snr. 2067019268, kameraväska, laddare, usb kabel och instruktionsböcker

950 kr

Utrop: 1 000 kr