Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021
ACER Gaming laptop Nitro 5 AN515-54 core i5 9300H 500Gb SSD win 10 tyska svenskt tangenbordnvida RTX 8 Gb RAM snr 04600263934 med laddare
Gitarr Ovation 6-strängad, halv akustisk 1621-4 ytspricka i faneren, sprickor i lacken på kroppen i hårt fodral. Golv stativ medföljer
Mobiltelefion Iphone 8 64GB modell:A1905 imei:358708091092201 saknar laddare bruksslitage
Hörlurar Sony WF-1000XM3 Trådlösa brusreducerande hörlurar med mic- snr:S015989876. Svarta med kartong i nyskick
Mobiltelefon Samsung Galaxy S10 128GB modell:SMG-973F EMEI:356127106956924 med fodral saknar laddare
Figurin, Lisa Larsson (1931-) "Öst" ur serien världens barn, höjd ca:13cm med rester av skyddstassar
Mobiltelefon IPhone Xr 128GB modell:A2105 snr:G0NYN07YKXK6 IMEI:353074103959126 saknar laddare kantstött
Apple watch serie 4 44mm gps model:A2008 16gb imei 358673099624761 bruksslitage