Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021
Equinox, Orbit, quartz, Refnr RG-0819, Serienr E2110, mineralglas (slitage), datum, kronograf, gummiband, box
Nintendo Gamecube, Refnr SOL-001 (EUR), Serienr DE10964146 handkontroll (bruksskick), samtliga kablar, ett spel, Resident Evil, memory card på 16mb
Systemkamera, Canon EOS 1300D, Snr 113071001120, objektiv EFS 18-55mm, samt 50mm, kartong, väska, kablage, manualer
Tissot, 18K, quartz, plexiglas, datum, gravyr, Refnr G650330, läderband, 38mm, box, manual
Skulptur, Kjell Engman, "Catwalk", man, höjd 23cm, signerad samt numrerad 7090761, litet nagg på undersidan
12st Kaffekoppar med 13st Fat, Gustavsberg, Stig Lindberg, "Berså", fat Ø13cm, 4,8cm höjd på kopparna
Akustisk gitarr, Sigma, CF Martin organisation, DR-14, Serienr S71268, brukslitage, mindre stötskador på kropp och hals, i mjukt slitet fodral
Färglitografi, Stefan "MÅS" Persson (1957), Sverige, Signerad, numrerad 143/240, Motivet: 58x84cm, Ramen: 71x101cm
Akustisk gitarr, Bjärton, La Rita, Serienr 54180148, mycket fint skick, hårt fodral, ca 1979
Lenovo Thinkpad L13, Serienr R9-111PG9, 256GB SSD, 16GB RAM, Intel core i5-10310U 1,7-2,21GHz, Intel UHD Graphics, med laddare
Fritid Sport
1 Fiskespö Greys Prodigy, 12', Barrel 1,75lb, Refnr 01G14AN i mjukt fodral med tillbehör
Fritid Övrigt
Vadarbyxor, Simms Freestone, storlek medium, modellnr 103631, CA: 687543, PO: 35549, nylon/neopren med Vadarskor Simms, modellnr 35842-00, storlek 43, filtsula, bruksskick, använda en gång