941 - 960 av 1 443
1...474849...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021

Klubbad för

Equinox, Orbit, quartz, Refnr RG-0819, Serienr E2110, mineralglas (slitage), datum, kronograf, gummiband, box

Utrop: 750 kr

Nintendo Gamecube, Refnr SOL-001 (EUR), Serienr DE10964146 handkontroll (bruksskick), samtliga kablar, ett spel, Resident Evil, memory card på 16mb

350 kr

Utrop: 425 kr

Systemkamera, Canon EOS 1300D, Snr 113071001120, objektiv EFS 18-55mm, samt 50mm, kartong, väska, kablage, manualer

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Tissot, 18K, quartz, plexiglas, datum, gravyr, Refnr G650330, läderband, 38mm, box, manual

2 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Skulptur, Kjell Engman, "Catwalk", man, höjd 23cm, signerad samt numrerad 7090761, litet nagg på undersidan

750 kr

Utrop: 900 kr

Ljusstakar, ett par, Skultuna, Nr 73, höjd 26cm

550 kr

Utrop: 500 kr

12st Kaffekoppar med 13st Fat, Gustavsberg, Stig Lindberg, "Berså", fat Ø13cm, 4,8cm höjd på kopparna

4 000 kr

Utrop: 900 kr

Akustisk gitarr, Sigma, CF Martin organisation, DR-14, Serienr S71268, brukslitage, mindre stötskador på kropp och hals, i mjukt slitet fodral

2 900 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi, Stefan "MÅS" Persson (1957), Sverige, Signerad, numrerad 143/240, Motivet: 58x84cm, Ramen: 71x101cm

Utrop: 400 kr

Akustisk gitarr, Bjärton, La Rita, Serienr 54180148, mycket fint skick, hårt fodral, ca 1979

3 700 kr

Utrop: 750 kr

Lenovo Thinkpad L13, Serienr R9-111PG9, 256GB SSD, 16GB RAM, Intel core i5-10310U 1,7-2,21GHz, Intel UHD Graphics, med laddare

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

HP Pavillion, 3168NGW, 14", Serienr CND8012FYT med laddare, låst

700 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Cortland Desire, 5/6, i originalbox

275 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Sport

Fiskespö, A.Jensen Slate, 9', line #6, i hårt fodral med tillbehör

550 kr

Utrop: 700 kr

Fritid Sport

1 Fiskespö Greys Prodigy, 12', Barrel 1,75lb, Refnr 01G14AN i mjukt fodral med tillbehör

550 kr

Utrop: 700 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö, Sage, DS2, 490 Graphite II, #4, Line 9'0", i hårt fodral

Utrop: 700 kr

Fritid Sport

1 Fiskespö Berkley Lightning Rod HT Spinn 10' MH 15-55g, i fodral

200 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

1 Fiskespö Shimano Aernos Spinning 270MH 14-40g, Serienr: SARNS27MH, i fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Övrigt

Vadarbyxor, Simms Freestone, storlek medium, modellnr 103631, CA: 687543, PO: 35549, nylon/neopren med Vadarskor Simms, modellnr 35842-00, storlek 43, filtsula, bruksskick, använda en gång

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Dator Lenovo Thinkpad E495 16GB RAM 512 GB SSD Ryzen 7 Radeon Vega Graphics Windows 10 Pro, med laddare, återställd

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr