Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021
Certina, Bristol 228, damur, guld på stål, 24mm, automat, datum, plexiglas, flexband, Snr: 909 3775 40, graverad boett
Armband S925 66,8g längd: 19cm, bredd: 35mm, design: Theresia Hvorslev, signerad Alton
Omega, Ladymatic, damur, stål, 19mm, automat, plexiglas, läderband, fuktskada, graverad boett
Longines, Fickur, 18K, brv 85,5g, 52mm, manuell, Snr: 4747973, plastglas, liten sekundvisare, graverad, kedja i doublé, i box
Zenith, 18K, herrur, 34mm, manuell, plexiglas, Refnr: 30.0320.360, graverad boett, original läderband (sprickor)
Longines, Waterproof, herrur, stål, 34mm, manuell, plexiglas, flexband, sliten urtavla, anitimagnetisk, schockabsorberande, bruksskick