Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021
Klubbad för
Porsche Martini Racing 8 Classic limited edition, automat, stål, 42mm, datum, snr. WAP0700710G, tachymeter, chronograpf, med läderband, extra tygband och manual i box
Loop Station Boss RC-202, snr. Z5K9621, 64 frasminnen, fyra ingångs-och spåreffekter, USB för phrase-säkerhetskopiering och DAW integrering med elkabel
Leksak, Linemar Karl Alfred på rullskridskor. Litograferad plåt. Urverksdrivna. Höjd 16,5 cm, slitage, urverk fungerar, smärre fläckar, mindre lackskador.
Ring 18K vitguld 1,9g Ø18½, med gröna stenar och diamant 1xca0,25ct (enl gravyr), skadad kulett