341 - 360 av 1 443
1...171819...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021

Klubbad för

Porsche Martini Racing 8 Classic limited edition, automat, stål, 42mm, datum, snr. WAP0700710G, tachymeter, chronograpf, med läderband, extra tygband och manual i box

4 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Loop Station Boss RC-202, snr. Z5K9621, 64 frasminnen, fyra ingångs-och spåreffekter, USB för phrase-säkerhetskopiering och DAW integrering med elkabel

1 300 kr

Utrop: 550 kr

Laptop Asus R417N, snr. HCN0CV010720486, 4GB, 14 tum, återställd med laddare

700 kr

Utrop: 650 kr

Leksak, Linemar Karl Alfred på rullskridskor. Litograferad plåt. Urverksdrivna. Höjd 16,5 cm, slitage, urverk fungerar, smärre fläckar, mindre lackskador.

1 400 kr

Utrop: 750 kr

Poster, Air France Hong Kong vintage, 100x60, med träram

400 kr

Utrop: 950 kr

Kedja Singapore 14K 2,5g längd: 66cm, knäckta länkar

Utrop: 850 kr

Ring 14K 5,6g Ø17, med rosa sten

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Sarg 18K 2,5g Ø28, bucklig

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 23K 10,5g graverat

Utrop: 5 600 kr

Ring 18K 2,8g Ø19¼, graverad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Alliansring 18K vitguld 5,2g Ø18¾, med diamanter 7xca0,05ct (tot 0,35ct enl gravyr)

Utrop: 4 200 kr

Ring 18K vitguld 1,9g Ø18½, med gröna stenar och diamant 1xca0,25ct (enl gravyr), skadad kulett

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja Singapore 21K 2,6g längd: 45cm

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Hänge 21K 2g bredd: 14mm, hjärta med små vita stenar

Utrop: 950 kr

Ring 18K 3,4g Ø17¼, med diamanter 20xca0,005ct

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 4,6g Ø17½, med pärla

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 7g bredd: 15mm, hjärta, solid

Utrop: 4 600 kr

Ring 23K 3,9g Ø18, graverad

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 1,2g Ø19, saknar sten

Utrop: 500 kr

Ring 18K 3,4g Ø17¾, med silverrand

Utrop: 1 200 kr