861 - 880 av 1 120
1...434445...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 8,5g längd: 46,5cm, bredd:3mm

Utrop: 4 100 kr

Parti guld 14K 3,4g skadat

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 3,7g med vita stenar, sliten

Utrop: 1 500 kr

Armband X-länk med stav 18K 16,6g längd:18,5cm, bredd:8mm

Utrop: 8 000 kr

Champion Virtue, herrur, stål, 47mm, quartz, kronograf, mineralglas, datum, refnr:C1145, länk i stål

200 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Boss

Hugo Boss, quartz, ref:3431143153, snr:1019902, stållänk med repor, blå urtavla, går ej

325 kr

Utrop: 125 kr

Parti S800 94,4g

Utrop: 600 kr

Ring vitguld 18K 4,5g Ø18, med diamanter7xca0,015ct

Utrop: 3 500 kr

Klackring 18K 3g Ø19½ med svart sten, skev skena, graverad

700 kr

Utrop: 850 kr

Armband Pandora S925 14,2g längd:18,5cm

Utrop: 300 kr

Berlock S925 2,4g Pandora tro, hopp, kärlek

Utrop: 100 kr

Berlock S925 3,2g Pandora

Utrop: 125 kr

Berlock S925 3,1g Pandora, öppningsbar

100 kr

Utrop: 125 kr

Brosch S830 11,8g med makasiter varav 2st saknas

75 kr

Utrop: 75 kr

Bägare S830 38,7g med förgylld insida höjd:5cm

Utrop: 250 kr

Solglasögon Ray Ban Clubmaster RB3016, färg 1160 storlek 51 i original fodral

500 kr

Utrop: 500 kr

Kikarsikte, Carl Zeiss Conquest V4 3-12x56, snr:4838541 i originalkartong

Kikarsikte Carl Zeiss Duralyt 3-12x50 RM60, snr:03970442 i originalkartong

Play station 4, modell: CUH-2216A, handkontroll, sladd, nr:4-739-762-01

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Digitalkamera Sony a290 snr:4889752,med objektiv Sony SAL1855 snr:5128149 saknar linsskydd, batteriladdare

325 kr

Utrop: 125 kr