Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 augusti 2021
VÄSKA, CHANEL, GST, scart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 33x24x13cm, hologrammärkt 13790056, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, vintage, kongo, svart präglat läder, 11x9cm, kort, mynt, sedel.
VÄSKA, MARC JACOBS, Wingman Shopping bag, rött skinn, blå insida, 45x40cm, innerpochette, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Kongo vintage, svart präglat läder, 20x16x7cm bruksslitage, foder lossnar i en söm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Waller, monogram canvas, 16x10cm, mynt, kort, sedel, från 2012, borttagen hotstamp på insidan.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3025-J-M, Aviator Full Color, mingröna bågar, gröna glas, etui.
SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU04Q, 55 24, melerade bågar med strass, bruna glas, etui,
VÄSKA, CHANEL, Wallet on chain, Camellia, Fuschia, Pale gold metal, 19x12 hologrammärkt 16334187,
Accessoarer Bälten
BÄLTE, LOUIS VUITTON, Monogram vernis, vinröd lackskinn, längd 90cm, bredd 3 cm, 2 extrahål gjorda, dustbag,
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5115-Q, c.905/13, 55 16, bruna bågar, tonade glas lite repor, etui.