Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 augusti 2021
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Omar, TF 465, 56J, 59 14, turtoise bågar, bruna glas, etui
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Victim bag, tyg, vinrött läder, silverfärgade beslag, pins, avtagbart ytterfodral, 30x13x10 cm.
VÄSKA, HERMÈS, Evelyne GM, canvas, beige tyg, bruna läderdetaljer, 33x30x8 cm, axelrem, dustbag, enstaka fläckar, i övrigt i mycket gott skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Monceau BB, Vernis, lila skinnlack, guldfärgade beslag, 20x16x4cm, axelrem, år 2014.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5076-H, c.501/67, 61 16, svarta bågar, svarta glas, repor.
SOLGLASÖGON, EMPORIO ARMANI, 16-133, svarta bågar, svarta glas, etui, liten spricka.
SOLGLASÖGON, DIOR, Diorific 1 N, bruna och svarta bågar, svarta glas (repa), etui.
SOLGLASÖGON, CELINE, CL 41372/S, sköldpaddsfärgade bågar, svarta glas, fodral.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 4306, 710/83, 54 19, brun melerade bågar, bruna glas, etui.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Bandage 2, CH9, 56 14, rosa och vita bågar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Extra light 2, 58 20, bruna bågar, bruna glas, etui.
VÄSKA, BALENCIAGA, City crossbody, grått skinn, silverfärgade beslag, 22x14x5cm, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, CHLOÉ, CE746S, 55 17, beige båge, tonade glas, etui, ytterkartong.