61 - 80 av 371
1...345...19 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 juli 2021

Klubbad för

VÄSKA, RALPH LAUREN, vinrött läder, detaljer i vitmetall, 26x14x7 cm, dustbag.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, HERMÈS, Fourre tout, militärgrönt tyg, beige och oranga handtag, 42x32x10cm, slitage på hörn samt viss färgskiftning,

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, crossbody, clutch, vinrött läder, guldfärgade beslag, 15x10x5cm, axelrem, handtag, dustbag

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

VÄSKA, CHANEL, Wallet on chain, Camellia, Fuschia, Pale gold metal, 19x12 hologrammärkt 16334187,

Utrop: 14 000 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, mongram, canvas, marint läder, Web, 32x38x6cm, avtagbar axelrem, från ca 60-70-tal.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Monceau BB, Vernis, lila skinnlack, guldfärgade beslag, 20x16x4cm, axelrem, år 2014.

Utrop: 7 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, HERMÈS, Dogon Long wallet, Clemence, korallfärgat läder, 21x11cm, märkt TTI 011 AB, originalask.

7 600 kr

Utrop: 7 800 kr

VÄSKA, LEONARD, Tote, canvas, grå, svarta läderdetaljer, 38x30x13cm.

Utrop: 1 800 kr

Kläder Skor

SKOR, GF FERRE, slip-in, svart läder, stl 39, klack 5cm, skopåse, kartong.

650 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, svarta bågar, brungrå glas, etui, repor, bruksslitage.

500 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, ROBERT CAVALLI, Celestina 458S, bruna bågar, bruna glas, etui,

600 kr

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2653/STRASS, 68 10, grönblå bågar samt glas, etui.

1 300 kr

Utrop: 500 kr

SOLGLASÖGON, ROBERT CAVALLI, Diamante, 454S, 65 14, svarta bågar, svarta glas, etui (skadat)

650 kr

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, VALENTINO, 5452/S, lila bågar, lila glas, strass, etui (ej original)

600 kr

Utrop: 700 kr

HÄNGE MED KEDJA, CHRISTIAN DIOR, guldfärgad metall, hänge med strass, längd 80cm, vintage ca 70-80-tal, smyckespåse.

1 800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, MICHAEL KORS, canvas, rosa läder, 11x8cm.

275 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Taiga, Fold, 12x10cm. kort, sedel.

750 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, EFVA ATTLING, 8330/950 AG Twisted Black, bruna glas, etui ej original.

425 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, GA 280/S, silverfärgade bågar, bruna glas, etui ej original.

425 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGONBÅGAR, SILHOUETTE, vinatage, ca 70-tal, Mod. 48, 56 14.

Utrop: 300 kr