Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 juli 2021
VÄSKA, HERMÈS, Fourre tout, militärgrönt tyg, beige och oranga handtag, 42x32x10cm, slitage på hörn samt viss färgskiftning,
VÄSKA, MULBERRY, crossbody, clutch, vinrött läder, guldfärgade beslag, 15x10x5cm, axelrem, handtag, dustbag
VÄSKA, CHANEL, Wallet on chain, Camellia, Fuschia, Pale gold metal, 19x12 hologrammärkt 16334187,
VÄSKA, GUCCI, vintage, mongram, canvas, marint läder, Web, 32x38x6cm, avtagbar axelrem, från ca 60-70-tal.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Monceau BB, Vernis, lila skinnlack, guldfärgade beslag, 20x16x4cm, axelrem, år 2014.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, HERMÈS, Dogon Long wallet, Clemence, korallfärgat läder, 21x11cm, märkt TTI 011 AB, originalask.
SOLGLASÖGON, ROBERT CAVALLI, Diamante, 454S, 65 14, svarta bågar, svarta glas, etui (skadat)
SOLGLASÖGON, VALENTINO, 5452/S, lila bågar, lila glas, strass, etui (ej original)
HÄNGE MED KEDJA, CHRISTIAN DIOR, guldfärgad metall, hänge med strass, längd 80cm, vintage ca 70-80-tal, smyckespåse.
SOLGLASÖGON, EFVA ATTLING, 8330/950 AG Twisted Black, bruna glas, etui ej original.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, GA 280/S, silverfärgade bågar, bruna glas, etui ej original.