Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni 2021
Akustisk gitarr Seagull 12-strängad modell: S(12) D1x snr:55830 i mjukt fodral ej original små repor på kroppen
Spelkonsol Nintendo Switch modell:HAC.-001(-01) snr:XKJ40002335014 med tillbehör i original kartong + 2 spel Supermario Delux och Ultimate Alliance bruksslitage
Gitarr akustisk Simon & Patrick Luthier 6-strängad modell:S&P 6 CEDAR med gitarrställ och mjukt fodral
Surfplatta Lenovo yoga tab 3 modell:Lenovo YT3-X50F 16GB+2GB snr:HGAGBLH1 i nyskick i original kartong
Spelkonsol PS4 modell:CUH-1116A 500GB snr:00274522430279279 med kablage och 3 spel bla.Watch Dogs 2 och Rise of the Tomb Raider 20 year celebration saknar handkontroll
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S10, 128GB, modellnr: SM-G973F, imei 354127112648707 med laddare hörlurar kartong nyskick
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Ray-Ban modell: rb3025 aviator L 001/51 58-14 135 bruna glas litet märke på ena glaset med fodral och putsduk
Mobil Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975F 128GB imei 356261104520851 med laddare i kartong
Ring 3 ringar på rad 21K brv 8g Øca15, en ställbar samt två öppna, med stenar och emalj