1341 - 1360 av 1 363
1...676869 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Armbandsur G-Shock Resist, ref: 5255, herrur, Ø40mm, quartz ref: 5255 med gummiband

350 kr

Utrop: 300 kr

Symaskin Lewenstein Lock Consul M-3, med tillhörande pedal, ej funktionstestad

175 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksbil, brandbil "Fire" i plåt

400 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksbil med figurer, uppdragningsbar, i plåt

850 kr

Utrop: 75 kr

Leksaker, Katt och råtta, uppdragningsbara med nycklar, i plåt

500 kr

Utrop: 50 kr

Einar Lind (-) signerad, "Erstaviken", olja på duk, 44x37, i guldfärgad ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Okänd konstnär, signerad Rabous, olja på duk, 60x48cm, i guldfärgad ram

Utrop: 100 kr

Jean René (-), signerad, olja på duk, 80x34,5cm , i guldfärgad ram

75 kr

Utrop: 100 kr

Tage Andersson (BOA) (-), signerad -76, olja på duk, 46x33cm, i ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Oidentifierad konstnär, signerad Bergstorff -55, olja på duk, 27,5x21cm, i ram

Utrop: 75 kr

Oidentifierad konstnär, signerad Holger, troligtvis oljepastell, 43,5x34cm, inglasad i ram

Utrop: 50 kr

Oidentifierad konstnär, signerad Holger, olja på pannå, 44x34cm, i ram

Utrop: 50 kr

Armbandsur Tissot Automatic, "Tachymeter", T055427A, Ø36mm, herrur, automat, datum, stållänk, safirglas, skelettboett, något trög krona, i box

Utrop: 3 900 kr

Certina DS Podium, GMT 100m/330ft, "Tachymeter", C001639A, herrur, Ø36mm, stållänk, viklås, datum, certifikat och manual, i box med ytterkartong

Utrop: 2 400 kr

Acer Aspire 5 S/N: NXGP4ED0298110E9653400, Intel(R) Core i5-processor, 6GB RAM-minne, 64GB operativt minne, Windows 10, med laddare, fabriksåterställd

800 kr

Utrop: 900 kr

Projector Benq W1060, S/N: PVEAB00438031, med tillhörande kablar och kontroll, takfäste, ej funktionstestad

650 kr

Utrop: 750 kr

Surfplatta Apple iPad Air, A1474, 16GB, S/N: DMVN5G1ZFK14, med laddare, ej fabriksåterställd

600 kr

Utrop: 425 kr

Surfplatta Apple iPad 4, 32GB, modell: A1458, S/N: DMRJGF183, med laddare, små repor i skärm, fabriksåterställd

700 kr

Utrop: 550 kr

Bluetooth-hörlurar Sennheiser, HD 4,50 med USB-kabel, ej funktionstestade

425 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon Apple iPhone 8, S/N: FFMYJEE8JC69, imei: 358709095734913, med laddare, fabriksåterställ

Utrop: 1 700 kr