Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Armbandsur G-Shock Resist, ref: 5255, herrur, Ø40mm, quartz ref: 5255 med gummiband
Oidentifierad konstnär, signerad Holger, troligtvis oljepastell, 43,5x34cm, inglasad i ram
Armbandsur Tissot Automatic, "Tachymeter", T055427A, Ø36mm, herrur, automat, datum, stållänk, safirglas, skelettboett, något trög krona, i box
Certina DS Podium, GMT 100m/330ft, "Tachymeter", C001639A, herrur, Ø36mm, stållänk, viklås, datum, certifikat och manual, i box med ytterkartong
Acer Aspire 5 S/N: NXGP4ED0298110E9653400, Intel(R) Core i5-processor, 6GB RAM-minne, 64GB operativt minne, Windows 10, med laddare, fabriksåterställd
Projector Benq W1060, S/N: PVEAB00438031, med tillhörande kablar och kontroll, takfäste, ej funktionstestad
Surfplatta Apple iPad Air, A1474, 16GB, S/N: DMVN5G1ZFK14, med laddare, ej fabriksåterställd
Surfplatta Apple iPad 4, 32GB, modell: A1458, S/N: DMRJGF183, med laddare, små repor i skärm, fabriksåterställd