Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2021
Klubbad för
Pärlcollier odlade saltvattens pärlor Ø7,0-7,4mm, brv. 31,7g, med lås 18K vitguld, längd: 47,5cm
Kruka med handtag, längd: 50cm höjd: 19,5cm bredd: 31cm, made in China. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 34 i Stockholm.
Carl Anton (1933-), akvarell, Stockholmsmotiv, "af Chapman" signerad och daterad -95, 28/300, mått: 47x35cm, i ram. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 34 i Stockholm
Tennisarmband 18K vitguld 5,0g längd: 17,5cm med diamanter 94xca0,01ct, berlock med diamant ca0,03ct
Certina DS Nautic, herrur, stål, 38mm, kronograf, safirglas, datum, quartz, Snr: 542701742, med stållänk