Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2021
Klubbad för
Vas Kina, 1800/1900-tal, hänklar i brun glasyr, dekor i underglasyrblått, höjd: ca 44cm
J.Bertels Oljemålning på duk signerad 83, 50x61cm, med ram i trä OBS! Visas och hämtas på Sefina i Skärholmen