681 - 700 av 1 295
1...343536...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2021

Klubbad för

Skultuna Miniatyrgryta/Kittel i mässing höjd:5cm

Utrop: 125 kr

Ljusstakar ett par, Gusum BH, längd:6cm (bruksslitage)

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar 3st, Skultuna i mässing, i olika höjder: 5/6,5/9cm (Nyskick)

375 kr

Utrop: 200 kr

Skyddsängel Skultuna design: Carl-Eina Borgström höjd:9cm, bruksslitage

100 kr

Utrop: 100 kr

Skyddsängel Skultuna design: Carl-Eina Borgström höjd:9cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Saltripa med sked, tenn, design Lars Pirak

300 kr

Utrop: 375 kr

Glasfigurin Ros av Mats Jonasson, höjd:7,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Glasfigurin/skål/Ljushållare Studio Åhus signerad 1990

Utrop: 100 kr

Askfat av Erik Höglund Ø9cm

Utrop: 75 kr

Värmeljuslykta av Mats Jonasson modell: Idéo

75 kr

Utrop: 100 kr

Vas Kina, 1800/1900-tal, hänklar i brun glasyr, dekor i underglasyrblått, höjd: ca 44cm

650 kr

Utrop: 800 kr

J.Bertels Oljemålning på duk signerad 83, 50x61cm, med ram i trä OBS! Visas och hämtas på Sefina i Skärholmen

Utrop: 300 kr

Kedja Venezia 18K 3,3g 42cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 1g med blå sten

400 kr

Utrop: 375 kr

Hänge 18K 0,8g graverat

Utrop: 350 kr

Kedja Pansar 18K 3,1g 40cm

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,9g med diamanter 19xca0,005ct

700 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 18K 1g skeva

Utrop: 425 kr

Ring 18K vitguld 3,2g Ø15½ med diamanter 5xca0,02ct

Utrop: 2 100 kr

Kedja med hänge 23K 3,8g 42cm, defekt länk

Utrop: 2 100 kr