Avslutad | Pant – Tisdag 20 april 2021
Besticksätt Fiskars Fusctional form 6 st teskedar 6st matgafflar 6 st matskedar 6 st matknivar i kartong
Ljusstake Georg Jensen Season design: Maria Berntsson, nyskick i originalkartong Ø27cm
Kanna klarglas, iittala, modell Kartio, design Kaj Franck, höjd 22,5cm 95cl nyskick i originalkartong
Hörlurar Jays a-Six Wireless Trådlösa Hörlurar - Grå/Silver 12 houers playtime i obruten förpackning
Laptop HP Elitbook Bang&Olufsen intel core i5-8265U 8th gen 8GB ram med Windows 10 pro hårddisk 256 SSD med laddningskabel
Polis batong från tidigt 60-tal 50 cm lång märkt med tre kronor vid handtaget bruksslitage
Jubileums assietter Royal Albert England 100 years 1900s-1940s fem stycken 20 cm ny skick i kartong
Samlarmynt (Sveriges första tvåkronakrona i silver) 80% silver 15g i box och äkthetscertifikat