121 - 140 av 1 564
1...678...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2021

Klubbad för

Sockerskål med lock/naggad Royal Copenhagen H8cm

300 kr

Utrop: 225 kr

Laptop Hp Spectre 360 modell13-4105no processor Intel TM i5-6200U Ram 8Gb snr5CD6433GS7 windows 10 med laddare lösen:admin

4 100 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband S925 103,2g 19cm med säkerhetskedja

Utrop: 800 kr

Kedja S925 8,4g Ärtlänk 72cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Kedja S925 10,2g Ankar 61cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 3,9g

1 600 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 5,9g

Utrop: 200 kr

Hänge S925 3,3g med sten

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 4,7g Ø17

Utrop: 150 kr

Brosch S925 7,2g

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 12,3g skadat

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 30,4g skadat

Utrop: 200 kr

Kedja S925 33,4g Kejsarlänk 56cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge S925 10,1g Krucifix på kejsarlänk

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S800 90,6g skadat graverat

Utrop: 500 kr

Teskedar 6st kontrollstämplat silver 158,2g modell Svensk 142mm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Dessertgafflar 6st kontrollstämplat silver 125,8g graverade

Utrop: 850 kr

Matsked kontrollstämplat silver 58,2g graverad

Utrop: 375 kr

Bordsknivar 6st S830 brv380,4g egg ej i silver modell Rosenholm 200mm

Utrop: 1 400 kr

Bordsbestick S830 446g 6 Gafflar 177mm 6 Knivar 182mm modell Rosenholm

Utrop: 2 900 kr