1061 - 1080 av 1 564
1...535455...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2021

Klubbad för

Syltsked ca 13cm & kaktång ca 15cm S800 45,7g

Utrop: 300 kr

Pipa Bari Matador 17cm lång i trä, bra skick, handgjord i Danmark i original låda

275 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Goebel W Germany ca 11cm lång

100 kr

Utrop: 50 kr

100 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta Kullabygdens keramik Höganäs ca 17cm hög, ljusblå med mönster

Utrop: 100 kr

Assietter 7st Lasse Åberg Ø19cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Lasse Åberg Musakka mattallrikar 3 st Ø27cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Lasse Åberg snapsglas 7 st ca 11,5cm höga, olika motiv

200 kr

Utrop: 75 kr

Axelremsväska The Bridge i brunt läder, smärre bruksslitage, ca 18cm x 15cm

350 kr

Utrop: 125 kr

Skandia Gold bricka 24K guld pläterad i originalkartong Ø23cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake Bollings Gränna belagd med 24K guld plätering, 17,5cm hög, i nyskick

125 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 12st S830 135g ca 10,5cm långa

Utrop: 850 kr

Skedar 2st S800 51,7g

Utrop: 375 kr

Armbandsur Incabloc 17 Jewels, manuell, vitguld, ur funktion, länk och boett i 14K 30,7g

Utrop: 10 200 kr

Kaffeservis Rosenthal Selb Germany Sanssouci 12 st assietter, 12 st kaffekoppar med 12 st fat, 1 gräddkanna, 1 kaffekanna, 1 sockerskål, ytterst lite nagg på en kopp och en assiett

150 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Pansar 18K 59,3g trasigt lås

Utrop: 25 000 kr

Ring klackring 18K Ø19,5 33,6g

Utrop: 14 200 kr

Nål med odlad pärla 18K 1,1g ca 7cm skev

Utrop: 500 kr

Slipsnål 18K 4,2g ca 7cm lång

Utrop: 1 700 kr

Armband flätat 9K 18,5cm 1,4g

225 kr

Utrop: 250 kr