641 - 660 av 1 564
1...323334...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2021

Klubbad för

Parti silver, S925, brv 37,4g; Armband, ringar, kedja, delvis defekt.

275 kr

Utrop: 275 kr

Armband, Silver S925, 26,7g, 18 cm, Danmark, skruvlås.

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Ring silver S925, 15,0g Ø17½

350 kr

Utrop: 375 kr

Ring, Silver S925 & gulddetalj, brv 9,1g, med vit sten, Ø18

Utrop: 450 kr

Ring, Silver S925 och gulddetalj 18K, brv 4,4g, hjärta, Ø18

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Hänge, Silver S925 med gulddetalj, brv 2,7g, 50 mm

Utrop: 375 kr

Moccaskedar, Silver S830, 43,6g, 6st, design David Andersen, 97 mm. originaletui.

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring silver S925, 5,6g, slät rundad, Ø17

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring silver S925, 8,8g Ø16¾

Utrop: 300 kr

Ring silver S925, brv 6,4g Ø17, med caboschonslipad Månsten

175 kr

Utrop: 225 kr

Ring silver S925, 1,3g Ø17½

100 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, S800-925, brv 83,3g, graverat, defekt, delvis sten/fyllning

Utrop: 500 kr

Parti silver, S800, brv 21,9g, 3st mynt Sverige 1 Kr 1877, 1915 & 1940, stort slitage

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver, S400, brv 43,9g, 12st mynt Sverige blandade valörer 10 Öre - 2 Kr.,

Utrop: 125 kr

Parti silver, S600, brv 7,0g, 3st mynt Sverige 25 Öre 1899-1917

25 kr

Utrop: 50 kr

Armringar 18K tvåfärgade 9,7g, 2st, Ø 6,4 cm

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Armringar 18K tvåfärgade 9,2g, 2st, Ø 6,4 cm

3 100 kr

Utrop: 3 700 kr

Jubileumsmynt, Silver S900, 26,9g, Sverige 1976 (Kungl. Bröllopet) 50 Kr

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 12,8g, repor, med pärlor

Utrop: 3 600 kr

Kedja 18K 19,6g, längd 58 cm, bredd 5 mm, haklås

Utrop: 8 300 kr