Parti silver, S925, brv 37,4g; Armband, ringar, kedja, delvis defekt.
Utrop: 275 kr
Armband, Silver S925, 26,7g, 18 cm, Danmark, skruvlås.
Utrop: 600 kr
Ring silver S925, 15,0g Ø17½
Utrop: 375 kr
Ring, Silver S925 & gulddetalj, brv 9,1g, med vit sten, Ø18
Utrop: 450 kr
Ring, Silver S925 och gulddetalj 18K, brv 4,4g, hjärta, Ø18
Hänge, Silver S925 med gulddetalj, brv 2,7g, 50 mm
Moccaskedar, Silver S830, 43,6g, 6st, design David Andersen, 97 mm. originaletui.
Ring silver S925, 5,6g, slät rundad, Ø17
Utrop: 200 kr
Ring silver S925, 8,8g Ø16¾
Utrop: 300 kr
Ring silver S925, brv 6,4g Ø17, med caboschonslipad Månsten
Utrop: 225 kr
Ring silver S925, 1,3g Ø17½
Utrop: 50 kr
Parti silver, S800-925, brv 83,3g, graverat, defekt, delvis sten/fyllning
Utrop: 500 kr
Parti silver, S800, brv 21,9g, 3st mynt Sverige 1 Kr 1877, 1915 & 1940, stort slitage
Utrop: 125 kr
Parti silver, S400, brv 43,9g, 12st mynt Sverige blandade valörer 10 Öre - 2 Kr.,
Parti silver, S600, brv 7,0g, 3st mynt Sverige 25 Öre 1899-1917
Armringar 18K tvåfärgade 9,7g, 2st, Ø 6,4 cm
Utrop: 4 000 kr
Armringar 18K tvåfärgade 9,2g, 2st, Ø 6,4 cm
Utrop: 3 700 kr
Jubileumsmynt, Silver S900, 26,9g, Sverige 1976 (Kungl. Bröllopet) 50 Kr
Utrop: 150 kr
Parti guld 18K 12,8g, repor, med pärlor
Utrop: 3 600 kr
Kedja 18K 19,6g, längd 58 cm, bredd 5 mm, haklås
Utrop: 8 300 kr
Tisdag 13 apr 2021