Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2021
Esteve, Mod. 655, klassisk gitarr, Spanien, 2000, lack/stötskador, målade bandmarkeringar, behöver nya strängar, etui
Armband X-länk 18K 27,8g, längd 22,5 cm, bredd 12 mm, kistlås, Norens Guldatelje 1968, Hägersten
Wilhelm Kåge, Argenta, vas av stengods, grön glasyr med silverdekor Fisk, #1042, förstasortering, Gustavsberg, höjd 13 cm
Armband 18K 16,4g, längd 19 cm, bredd 6 mm, ihålig, sex berlocker, fem tomma ögglor, springlås, säkerhetskedja, mindre bucklor
Elgitarr, PRS, Starla SE - AW, antikvit, två humbuckers, lack & träskada kropp/huvud, lackspricka hals, fodral, Ser.nr: B35222 Indonesien (Cor-Tek)
Kedja 19,2K (0,800) 16,9g, längd 70,5 cm, bredd 2,5 mm, springlås, Portugal, 1900-talets tidigare hälft