Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2021
Kläder Övrigt
Jacka Tiger of Sweden modell: Rewind, nr: T6071001, färg: svart, storlek: 52
Visa varaKonst Övrigt
Okänd konstnär "Harlekin med gitarr", Tryck på canvas, 41x50cm, reproduktion av Picasso's orginalmålning
Surfplatta, iPad Pro, 12,9", 64GB, 2:a generationen, modell: A1670, snr: DLXXG0DBJ263, modellnr: MQDC2KN/A, med laddare (ej original) och skal för baksidan
Kamerahus, Nikon EM, snr:7142197, med objektiv Sigma Zoom 70-210mm och objektiv Nikon 50mm
Högtalare, Active Full-Range Speaker, HK Audio L5 112 FA Linear 5, snr: 969562, med strömkabe, mindre repor och stötskador finnsl. Ej med på visning.
Bärbar dator Fujitsu Celsius H760 15,6", Intel i7-6820HQ @2,70Ghz, 8GB Ram, Nvidia Quadro, 256GB Ssd, ej återställd, kod:0575