321 - 340 av 2 124
1...161718...107 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2021

Klubbad för

Armring S925 48,9g Ø58mm bredd: 30mm, Denmark

700 kr

Utrop: 600 kr

Certina 14K, 34mm, quartz (går ej), datum, gravyr, armband i läder från Hirsch

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Mormorsur 14K, 32mm, liten sekundvisare, inre boett i oädel metall

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Fickur Zenith S800, Grand Prix Paris 1900, boettnr: 3369056, liten sekundvisare

800 kr

Utrop: 500 kr

Mormorsur S800, boettnr: 98218, 31mm, liten sekundvisare

125 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Gefle Porslin, höjd: 25cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Marselis Denmark, signerad: 2633, höjd: 14cm

400 kr

Utrop: 425 kr

Tissot PRC 200 Automatic, ref: T055427A, 44mm, automat, datum, kronograf, stål

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Tekoppar med fat 6st, Gefle, design: Arthur Percey, modell: Blå Hyacint, höjd: 6,5cm

2 400 kr

Utrop: 750 kr

2 500 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld 23K 20,2g, graverat

Utrop: 10 600 kr

Medalj S925 37,6g, graverad

Utrop: 275 kr

Mynt 21K 2,2g, dens: 17,0

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kedja Venezia 18K 7,1g längd: 60cm bredd: 1mm

Utrop: 3 100 kr

Armband X-länk 18K 13,3g längd: 18,5cm bredd: 7mm

Utrop: 5 800 kr

Parti guld 18K 16,1g, graverat, buckligt

Utrop: 6 700 kr

Hänge 18K 4,9g 31x12mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti silver S830 70,9g

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring S830 4,6g Ø17, förgylld, med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S830 3,6g längd: 43cm bredd: 1mm

Utrop: 50 kr