Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 mars 2021
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, Stylos Diabolo, kulspets, svart resin, ref 038311, cert (ej i fyllt), etui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
PENNOR, BALMAIN, set om två, Rollerball, Kulspets, resin i svart läder samt metall, etui.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, HERMÈS, 100% siden, Step H, marin, rost, röd, bredd 8 cm, kvitto från 2019, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, mongram canvas, 45x25x21cm, vintage ca 80-90-tal, adresstagg, saknar hänglås.
WEEKENDBAG, DUNHILL, brungrå canvas, mörkbeige läder, hänglås (nyckel saknas) 60x30x30cm,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Marco Wallet, Monogram canvas, mynt, kontokort, sedel, 11x10cm, slitage i innerfack.
VÄSKA, HERMÈS, Fourre tout, militärgrönt tyg, beige och oranga handtag, 42x32x10cm, slitage på hörn samt viss färgskiftning,
PORTFÖLJ, CHRISTIAN DIOR, vintage, brungrå canvas med logga, mörkbeige läder, 40x30x6cm, avtagbar axelrem.
Kläder Skor
SKOR, CHURCH´S, Nevada Calf, brunt läder, stl 10G, skopåsar, kartong, visst bruksslitage.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Dragonne Keyholder, monogram canvas, dustbag, originalask,