Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 februari 2021
VÄSKA, MICHAEL KORS, Collection, brunt läder, brun mocka, guldfärgade beslag, 27x28x14 cm, slitage på mockan på hörnen, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, vintage, monogram canvas, mörkbeige, brunt läder, guldfärgade beslag, 28x20x6cm, slitage på innerfoder.
VÄSKA, BALENCIAGA, City, brown age, brunt skinn, guldfärgade detaljer, 25x35x25cm, avtagbar axelrem, dustbag, visst bruksslitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, DOLCE & GABBANA, svart skinnlack, insida i guld, guldfärgat spänne, längd 85 cm, bredd 7 cm, dustbag.
HÄNGE MED KEDJA, ALEXANDER McQUEEN, Scull, förgyllt sterling silver, längd 48cm.
VÄSKA, ANYA HINDMARCH, svart skinn, guldfärgde beslag, 35x26cm, dustbga (ej original)
VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, svart skinn, guldfärgade beslag, 31x25x15 cm, någon fläck på utsidan och foder, dustbag.