Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021
Punchmuggar 6st i silver 223,5g stämplade med kattfo,1956 med monogram inköpta från juvilerare John Björk Norrköping i etui, lite skeva
Klockor DKNY
Dkny armbandsur modell: NY-1330 quartz ,stål, kronograf med läderarmband Ø 3,5x4 cm med box repig baksida
Laptop HP netbook mini q windows XP service Pac 3 minne:1016 MB CPU:dual 1,60 GHz intel atomN270 modell: 110c-1011SO snr: CNU93131Y0 med laddare
Elektronik Musik
Högtalare Sound blaster road pro powerful, feature-rich, 5-drive portable bluetooth speaker ny i kartong
Bestick S830 modell Rosenholm brv:1514,5g 12st bordsgafflar L:175 mm 12st bordsknivar L:195 mm med blad i rostfritt stål, 12st kaffeskedar L:120mm, 8st mockaskedar L:110 mm. Stämplade GAB, kattfot samt olika årsstämplar
James & son armbandsur Oxford quartz 3atm 24 timmarsvisning läderarmband med box
Mobil Samsung Galaxy S20 Plus 5G SM-G986B 128GB nyskick i kartong med laddare imei 356009110124469 kvitto 2020-11-13