1301 - 1320 av 1 397
1...656667...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2021

Klubbad för

Scandia Guld 24K guldpläterad, två brickor och 4 glasunderlägg

650 kr

Utrop: 250 kr

Glasunderlägg, 4st, Scandia Gold, förgyllda 24K, i förpackning

225 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 8st S800 71,8g

Utrop: 500 kr

Skål, Orrefors, design: Lars Hellsten modell: Pomona Ø23mm höjd:10cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Kruka i keramik design FB höjd: 23,5cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaffekanna, sockerskål och kaffekopp med fat från:Bing & Grøndahl, modell Blå måsen

Utrop: 425 kr

Vinglas 12st från Goebel, design: Rosina Wachtmeister modell: Rosinas katter höjd 21,5cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Iittala 3 vinglas 1 tillbringare modell Kalinka

175 kr

Utrop: 125 kr

Selterglas 12st från Goebel, design: Rosina Wachtmeister modell: Rosinas katter höjd 11,5cm Ø68mm

650 kr

Utrop: 300 kr

Ölglas, Lasse Åberg, 12st, höjd 21,5cm i kartong

850 kr

Utrop: 600 kr

Tumbler glas 12st Lasse Åberg, höjd: 8cm Ø65mm

400 kr

Utrop: 500 kr

Karaff "packad mus" design Lasse Åberg höjd 22cm i kartong

275 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 10st S800 104,7g modell: Princess

Utrop: 750 kr

Väska Guess modell: vy717005, Donna, 27x23,5cm, bruk slitage

650 kr

Utrop: 200 kr

Ryggsäck Victoria secret 23x19cm med guld detalj i gott skick

425 kr

Utrop: 75 kr

Väska Michael Kors modell: Carmen Pouchette, 22x12cm

Utrop: 550 kr

Armband S835 23,9g 19,5cm bredd:1cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 4,6g Ø17 med sten

150 kr

Utrop: 200 kr

Samsung Galaxy A51 5G 128GB, modell: SM-A515F, snr:R58N725GV68H, imei: 353194568867166, ny i kartong med laddare och hörlurar

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Systemkamera Pentax K-r snr:4185336, objectiv pentax snr:5410966 18-55, två objektiv 50mm, med batteri och kameraväska

550 kr

Utrop: 500 kr