521 - 540 av 1 397
1...262728...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2021

Klubbad för

Örhängen, 14K, 2,1g, med stenar och diamanter, 10 x ca 0,005ct

650 kr

Utrop: 800 kr

Örhänge 1st 14K, brv 1,5g, med stenar

Utrop: 325 kr

Klockor Hublot

Hublot, Classic Fusion, 38 mm, Ref: 565.NX.7170.LR, stål/titan, automat, datum, glasbaksida, blå suburst, blått armband komposit med viklås, box, ytterkartong, cert 2019, nr. 1328322

29 000 kr

Utrop: 26 500 kr

Armband X-Länk med stav, 18K, 10,8g, L: 19 cm, B: 5 mm

Utrop: 5 200 kr

Hänge, 18K, 10,5g, personlig gravyr

Utrop: 4 600 kr

Armband, 18K, 29,7g, L: ca 18,5 cm, B: 7 mm, flätad, med diamanter, 20 x ca 0,01ct, med blå stenar, öppningsbar

Utrop: 17 400 kr

Kedja Bismarck, 18K, 25,2g, L: 45 cm, B: 8-10 mm, kistlås, Hedens Guldsmed, Ängelholm, 1977

Utrop: 12 000 kr

Certina, DS Podium, 42 mm, automat, kronograf, datum, cal C01.211, stål, safirglas, glas baksida, läderband, box & cert 2014, små repor boett/krona, kronograf timme återställer ej korrekt.

3 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Ring, 18K vitguld, 3,8g, diamanter 10x ca 0,19ct brilj. Ø 19½

Utrop: 10 600 kr

Ring, 18K vitguld, 3,7g, med diamanter 5x ca 0,13 ct briljantslipade, Ø 18, intyg/cert

Utrop: 9 400 kr

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, Ref. 116300, Oystersteel, Azzurro blue roman dial, glasring stål, kronometer, automat, datum, Oysterlänk stål (kort) med viklås Easylink, repa safirglas, repor boett+länk, S/n: 023D3623.

Rolex, OP Yacht-Master, 36 mm, guld/stål, champagne urtavla, safirglas, Cal. 2135, automat, datum, Ref nr. 168623 Serie nr. M592319, Oysterlänk Rolesor (kort), sliten/repor, box (ej kudde), certifikat (2009, Norge)

Rolex, OP Datejust 36mm, guld/stål, Chocolate Floral, armband i guld/stål med viklås, Cal. 3135 automatisk, datum, safirglas (nagg på glaset), diamanter på bezel, Ref nr. 116243, Serie nr. G637619 med box, certifikat (ej daterat), manual, ytterbox.

Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, 40 mm, 18K Everose, Chronometer, "Chocolate Dial", automat, kronometer, kronograf, safirglas, cal 4130, Ref nr. 116515LN, Serie nr. 6Y371484, svart Cerachrom-ring, läderband, viklås 18K, box & certifikat 2013

Armband, 14K, 153,3g, Ankarlänk, karbinhake (låsfjäder trasig), 24 cm.

Ring, 18K, 3,3g, Ø17, med diamant, 1 x ca 1,00ct, äldre slipning, liten inneslutning på bord

20 000 kr

Utrop: 24 000 kr

Elgitarr, Fender Telecaster, hals Fender Custom Shop, Joe Barden mikar, antik-vit kropp, slitage dings, tweedfodral Fender, ej numrerad utvändigt.

Ring, 18K, 5,0g, Ø17, med diamanter, 1 x ca 0,20ct, 4 x ca 0,10ct, 4 x ca 0,05ct, vitguld, Alton

5 300 kr

Utrop: 6 000 kr

Klockor Ferrari

Girard-Perregaux, F1-2000, 40 mm, ref: 4956, ser.nr: 854, Ferrari Formula One World Champion 2002, stål, automat, kronograf, datum, tachy, safirglas, låsbar krona, läderband med viklås, cert (ej ifyllt), box (defekt), ytterkartong.

47 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Kedja Pansar, 18K, 1,6g, L: 42 cm, B: 1,0 mm

Utrop: 750 kr