1481 - 1500 av 1 762
1...747576...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2021

Klubbad för

Fat i silver 925 744,4g 26cm x 26,5cm

Utrop: 5 700 kr

Bestick, 12 Matskedar 18,9cm, 12 Matgafflar 18,2cm, 12 knivar stål/silver, 21,4cm, 15 kaffeskedar ,

Utrop: 11 600 kr

Musikinstrument Träblås

Kornett BOOSEY & HAWKES Imperial 174119, silverfärgad, småbucklor, munstycke Dennis Wick, i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Elband Fender Jazz Bass, made in japan, snr: L023363, micken utbytt, saknar rattar, lackskador, mjukt fodral

5 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Elektronik Musik

Bluetooth högtalare JBL Charge 3, snr: GG0306-KH0352262, med strömsladd

600 kr

Utrop: 400 kr

Bägare Silver S925, förgylld 192g, tre delad

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Juldekorationer, 2st, Änglar, förgylld mässing, georg jensen, L: 11cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Juldekoration hjärta förgylld mässing, årsband 2015, Georg Jensen

175 kr

Utrop: 125 kr

Juldekorationer, 3st, snögubbe, guldplätterad mässing, från 2007, Georg Jensen

275 kr

Utrop: 300 kr

Juldekoration, 2 st, snögubbe, guldplätterad mässing, från 2007, Georg Jensen

150 kr

Utrop: 200 kr

150 kr

Utrop: 200 kr

Juldekorationer, 7st, snögubbe guldplätterad mässing Georg Jensen, defekta

125 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration, blommor i korg, guldplätterad mässing, från 2008, Georg Jensen

100 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration, kula, förgylld mässing, från 2017, Georg Jensen

125 kr

Utrop: 125 kr

Mobiltelefon HUAWEI P40 Pro/ELS-NX9, 256GB laddare utan adapter, i orginalbox, återställd

3 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband X-länk 18K 21,9g 19,5cm bredd: 0,9cm

Utrop: 10 600 kr

Parti guld 18K 4,5g defekt

Utrop: 2 100 kr

Ring 21K 2,1g Ø16¼ med stenar

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring S925 3,9g Ø20

Utrop: 150 kr

Kedja S925 34,3g 50,5cm bredd: 0,7cm

Utrop: 600 kr