Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2021
Klubbad för
Bestick, 12 Matskedar 18,9cm, 12 Matgafflar 18,2cm, 12 knivar stål/silver, 21,4cm, 15 kaffeskedar ,
Musikinstrument Träblås
Kornett BOOSEY & HAWKES Imperial 174119, silverfärgad, småbucklor, munstycke Dennis Wick, i hårt fodral
Elband Fender Jazz Bass, made in japan, snr: L023363, micken utbytt, saknar rattar, lackskador, mjukt fodral
Mobiltelefon HUAWEI P40 Pro/ELS-NX9, 256GB laddare utan adapter, i orginalbox, återställd