981 - 1000 av 1 762
1...495051...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2021

Klubbad för

Laptop, HP Pavilion, modell: 15-cs0813NO, silver, 15.6", snr. 5CD8387TN2, Intel Core i3-8130U, 256GB, Ram 4GB, Windows 10, B&O play, märken kant, laddare, axelremsväska tech air.

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Fritid Övrigt

Kikare, Carl Zeiss, Victory Compact 8x20 B T*,snr. 2742902, med tillhörande midjeväska/fodral

3 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Konst Skulpturer

Bertil Vallien (1938-), glasskulptur/ konstglas, Kosta Boda, Janus, limiterad upplaga 500 ex, nr. 7173017, signerad, bredd 6cm, höjd 13,5cm, längd 15,5cm, inklusive stensockel 22cm x 16cm

7 700 kr

Utrop: 5 900 kr

Väska, Michael Kors, Cynthia Medium Convertible Satchel Bag, puderrosa saffianoläder, magnetlås, detaljer i guldfärgad metall (visst slitage), logga, avtagbar axelrem, två fickor med dragkedja, på fötter (visst slitage), ca 33x23x14cm

650 kr

Utrop: 700 kr

Digitalkamera, Fujifilm X100F, svart, snr. 74M52032, med Fujinon Aspherical Lens Super EBC f=23mm 1:2, axelrem, laddare, USB-sladd, manual & CD, i kartong

5 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Objektiv 4st, Sigma 20-80mm Ø62, Pentax 18-55mm Ø52, Minolta 35-80mm Ø46mm, Astron 135mm

275 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv 5st, Sigma Zoom-K II 70-210mm 4.5 i fodral, Sigma UC Zoom 70-210mm4-5.6 klibbig plast, Auto Makinon MC Zoom 28-80mm 3.5-4.5, Soligor CD Zoom+Macro 35-140mm 3.8-5.3, ToKino Tele Converter 2x

425 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv 3st, Tokina 80-200mm 4.5, Revue Auto-Revuenon 200mm 3.5, ???H?T-II (Granit-II) 80-200mm 4.5

225 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera, Nikon D3000, snr. 6312466, SD-kort 4GB, laddare MH-23 (ej sladd), USBkabel, med objektiv Nikon DX SWM AF-S Nikkor ED 18-55mm 3.5-5.6GII, snr. 4479832, UV-filter Ø52mm, axelrem, kameraväska Lowepro

800 kr

Utrop: 550 kr

Elektronik Musik

Högtalare (trådlös), Bang & Olufsen B&O, BeoPlay A1, ljusgrå, Ø13cm, Bluetooth, läderrem, USB-kabel

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Mixer, Reloop RMX60, snr. G160900072C, med strömsladd, ej visning

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Upsampling DAC, Cambridge Audio DacMagic Plus, digital to analogue converter & preamplifier, Azur, snr. MC C10424K 1107 0568, manual, laddare, USB-kabel, original förpackning

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr, Levin W26S, made in Korea, mic, ett beslag vid stämskruv saknas, små enstaka lackskador, mjukt fodral

500 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr, J&D by Jack & Danny Brothers, modell: EG3, svart, snr. YAJF0998, mjukt fodral

450 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Peavey Rage 158, TransTube series, snr. S0608879, sladd

250 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Trumma med stativ, Pearl, Super Hoop, lönnträ, Ø 26,5cm / 10,4", höjd 22,5cm, snr. 702640, trumskinn Evans genera g2/ Remo Weather King Ambassador Batter, tejpbitar

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Trummaskin, Roland SPD-11 Total Percussion Pad, snr. BJ76945, pedal och kablar i väska

650 kr

Utrop: 650 kr

Musikinstrument Övrigt

Trumma med stativ, Pearl, lönnträ, Ø 37cm, höjd 33,5cm, snr.701644, trumskinn Remo WeatherKing Ambassador Batter/ Evans genera g2,ej visning

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Laney A-Duo Acoustic Amp, snr. WBE022014991, ej visning

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr, Yamaha, AES420, svart, snr. QKN0243R, lackskador, mjukt fodral

650 kr

Utrop: 700 kr