Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2021
Laptop, HP Pavilion, modell: 15-cs0813NO, silver, 15.6", snr. 5CD8387TN2, Intel Core i3-8130U, 256GB, Ram 4GB, Windows 10, B&O play, märken kant, laddare, axelremsväska tech air.
Fritid Övrigt
Kikare, Carl Zeiss, Victory Compact 8x20 B T*,snr. 2742902, med tillhörande midjeväska/fodral
Konst Skulpturer
Bertil Vallien (1938-), glasskulptur/ konstglas, Kosta Boda, Janus, limiterad upplaga 500 ex, nr. 7173017, signerad, bredd 6cm, höjd 13,5cm, längd 15,5cm, inklusive stensockel 22cm x 16cm
Väska, Michael Kors, Cynthia Medium Convertible Satchel Bag, puderrosa saffianoläder, magnetlås, detaljer i guldfärgad metall (visst slitage), logga, avtagbar axelrem, två fickor med dragkedja, på fötter (visst slitage), ca 33x23x14cm
Digitalkamera, Fujifilm X100F, svart, snr. 74M52032, med Fujinon Aspherical Lens Super EBC f=23mm 1:2, axelrem, laddare, USB-sladd, manual & CD, i kartong
Objektiv 4st, Sigma 20-80mm Ø62, Pentax 18-55mm Ø52, Minolta 35-80mm Ø46mm, Astron 135mm
Objektiv 5st, Sigma Zoom-K II 70-210mm 4.5 i fodral, Sigma UC Zoom 70-210mm4-5.6 klibbig plast, Auto Makinon MC Zoom 28-80mm 3.5-4.5, Soligor CD Zoom+Macro 35-140mm 3.8-5.3, ToKino Tele Converter 2x
Objektiv 3st, Tokina 80-200mm 4.5, Revue Auto-Revuenon 200mm 3.5, ???H?T-II (Granit-II) 80-200mm 4.5
Digitalkamera, Nikon D3000, snr. 6312466, SD-kort 4GB, laddare MH-23 (ej sladd), USBkabel, med objektiv Nikon DX SWM AF-S Nikkor ED 18-55mm 3.5-5.6GII, snr. 4479832, UV-filter Ø52mm, axelrem, kameraväska Lowepro
Elektronik Musik
Högtalare (trådlös), Bang & Olufsen B&O, BeoPlay A1, ljusgrå, Ø13cm, Bluetooth, läderrem, USB-kabel
Musikinstrument Övrigt
Upsampling DAC, Cambridge Audio DacMagic Plus, digital to analogue converter & preamplifier, Azur, snr. MC C10424K 1107 0568, manual, laddare, USB-kabel, original förpackning
Akustisk gitarr, Levin W26S, made in Korea, mic, ett beslag vid stämskruv saknas, små enstaka lackskador, mjukt fodral
Elgitarr, J&D by Jack & Danny Brothers, modell: EG3, svart, snr. YAJF0998, mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Trumma med stativ, Pearl, Super Hoop, lönnträ, Ø 26,5cm / 10,4", höjd 22,5cm, snr. 702640, trumskinn Evans genera g2/ Remo Weather King Ambassador Batter, tejpbitar
Musikinstrument Övrigt
Trummaskin, Roland SPD-11 Total Percussion Pad, snr. BJ76945, pedal och kablar i väska
Musikinstrument Övrigt
Trumma med stativ, Pearl, lönnträ, Ø 37cm, höjd 33,5cm, snr.701644, trumskinn Remo WeatherKing Ambassador Batter/ Evans genera g2,ej visning