Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2021
Klubbad för
Minnesmedalj, S925 75,8g Ø5,5cm, signerad A. Lindberg, med texten " Industri- och slöjdutställningen i Malmö 1896" samt " Oscar II Sverige och Norges konung"
Klockor 2st, Tissot 14mm ( skadad urtavla) & Certina Club 2000 25mm, guld på stål, manuell, repigt plexiglas, flexlänk
Kaffeskedar 6st, S830 60,4g 114mm, modell Arvsilver, TH. Marthinsen Norge, svenska kontrollstämplar